آموزش

۵ راه آسان و ایمن برای به دست آوردن اتریوم رایگان در سال ۲۰۲۰

فاست های اتریوم سرمایه زیادی را ارائه نمی دهند اما با صبر، کم کم می توانید مقدار قابل توجهی سود کسب کنید.

ایردراپ های توکن

ساده بگوییم که ایردراپ ها هدایا هستند و این تعریف پول رایگان است. بنابراین چرا کسی باید چنین کاری انجام دهد؟ فرض کنید که یک پروژه جدید کریپتو به دنبال عرضه توکن و جذب سرمایه عملیات خود از طریق عرضه کوین اولیه (ICO) یا مکانیسم های دیگر جذب سرمایه است.

یکی از راه های خوب پروژه ها برای اطلاع دادن به مردم و ایجاد جامعه، پاداش دادن بخشی از توکن های خود در یک ایردراپ است. توجه به این نکته مهم است که ایردراپ ها مستقیماً برای شما اتریوم به دست نمی آورند.

خبر خوب این است که اکثر توکن هایی که از بلاک چین اتریوم(ERC-20) استفاده می کنند، می توانند به آسانی روی کیف پول اتریوم شما نگهداری شده و این توکن ها با لیست شدن در صرافی ها به افرادی که در کیف پول خود اتریوم دارند، مقداری اتریوم رایگان و یا از توکن خود ایردراپ می کنند و یا توکن را می توان با اتریوم رایگان معامله کرد . پلتفرم های متنوعی وجود دارد که افراد می توانند از طریق آنها آخرین ایردراپ ها را دنبال کنند.

جوایز کریپتویی

فروش اتریوم  ۵ راه آسان و ایمن برای به دست آوردن اتریوم رایگان در سال ۲۰۲۰

کمپین های جایزه ابزاری هستند که توسط پروژه های جدید کریپتو مورد استفاده قرار می گیرد تا به آنها کمک کند افراد جدید را به سمت پروژه خود جذب کنند. شرکت کنندگان باید کارهای ساده ای مانند لایک گذاشتن، نظر دادن یا به اشتراک گذاشتن پست ها از یک پروژه کریپتوی خاص را انجام دهند.

بیشترین استفاده از پلتفرم های رسانه های اجتماعی تلگرام، توییتر و فیسبوک است و جوایز متناسب با میزان دنبال کنندگان شما در این پلتفرم هاست. سایر کارهای متداول شامل کار ترجمه، ایجاد پست وبلاگ و یا محتوای ویدیویی شخصی شما و کمپین های امضاء در انجمن Bitcointalk است، جایی که جدیدترین جایزه ها ظاهر می شوند.

هنگامی که کمپین های جایزه متوقف شد، توکن های جدید به همه شرکت کنندگان در کمپین های جایزه توزیع می شوند. از آنجا که بسیاری از توکن های جدید توکن های استاندارد ERC20 هستند، می توانند به محض اینکه در صرافی لسیت شدند با مقداری اتریوم رایگان معامله شوند.

کار کردن برای اتریوم

بله می دانم چه فکری می کنید. آیا وقتی مجبوریم برای آن کار کنیم، همچنان اتریوم رایگان محسوب می شود؟ نه، اما نکته این است که می تواند به مراتب بهتر از سایر جایگزین ها پرداختی داشته باشد. تنوع شغل های ارائه شده همانند سایر پلتفرم های آزادکار است، با این تفاوت که شغل ها با ارز دیجیتال و در این حالت با اتر پرداخت می شوند. اگر در طراحی، نوشتن یا کد نویسی مهارت دارید (فقط برای ذکر چند مورد) عاقلانه است که به cryptogrind یا XBTFreelancer نگاهی بیندازید.

دستیابی مستقیم به مشاغل کریپتو نیز ممکن است این کار را انجام دهد زیرا برخی همیشه به دنبال یک استعداد هستند تا به آن کمک کنند. حتی اگر بیشتر آنها جواب ندهند یا شما را ناامید کنند، شرکت ها اکنون بیش از هر زمان دیگری به دنبال استعداد در فضای کریپتو و بلاک چین هستند بنابراین تلاش کنید.

استیکینگ و وام

اگر به طور اتفاقی از قبل مقداری اتریوم در اختیار دارید، گزینه خوبی برای قرض دادن آن به دیگران برای سود گرفتن است. پلتفرم های غیرمتمرکز مالی مانند کامپوند(Compound) و اسیس(Oasis) به شما اجازه این کار را می دهند. نحوه کار این پلتفرم اینگونه است که پول را دریافت کرده و به دیگران وام می دهد که معمولاً تریدرهای مارجین یا فروش استقراضی است و بهره ای را که از وام دهنده دریافت می کند را تقسیم می کند.

گزینه خوب دیگر این است که قبل از بروزرسانی اصلی اتریوم ۲.۰، این کوین را جمع آوری کنید. در میان بسیاری از پیشرفت ها، شبکه از یک گواه اثبات کار به یک الگوریتم اجماع گواه اثبات سهام تغییر می کند. پس از اتمام این کار اگر مقدار کافی اتریوم (احتمالاً ۳۲ ETH) داشته باشید می توانید آن را استیک کنید و سود کسب کنید.

حرف آخر

برخی از روش ها کار زیادی می طلبند و برخی دیگر به هیچ چیز احتیاج ندارند. در برخی شما باید از قبل مالک اتریوم باشید در حالی که برخی دیگر به شما امکان می دهند از صفر شروع کنید (گرچه پرداخت به طور قابل توجهی کمتر است).

کریپتو ارزش را در دسترس همه افرادی که به اینترنت اتصال دارند قرار داده است، بنابراین روشی را انتخاب کنید که به بهترین وجه متناسب با نیازها و مهارت های شما باشد، فضای خود را در فضای کریپتو ایجاد کنید و با چند اتریوم رایگان شروع کنید.


منبع آموزش ” میهن بلاک چین ”
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید