آموزش

بحث و گفتگو در اینستاگرام چهارشنبه ها به صورت زنده ۶ آذر + ویدیو!

شما می توانید در پخش زنده های ایسنتاگرام تمامی سوالات خود را در زمینه ارزهای دیجیتال و تکنولوژی بلاکچین مطرح کنید. این هفته اشکان و عرفان به سوالات کاربران پاسخ می دادند. اما پیش از اینکه مباحث مطرح شده در این لایو را مورد بررسی قرار دهیم باید گفت که بسیار خوشحالیم که مجددا بستری فراهم شد تا بتوانیم با شما عزیزان در ارتباط باشیم. (بعد از قطعی اینترنت) در این لایو بحث های متفاوت و اتفاقاتی که در دنیای ارزهای دیجیتال در زمان قطعی اینترنت افتاد را مورد بررسی قرار دادیم که ویدیوی آن را می توانید مشاهده کنید:

در این سری از لایو اینستاگرام میهن بلاکچین ابتدا به بررسی اتفاقات حوزه ارزهای دیجیتال و تکنولوژی بلاکچین در زمان قطعی اینترنت پرداخته شده و سپس دلایل کاهش قیمت ارزهای دیجیتال مطرح شد. بسیاری از کاربران سوالاتی در رابطه با خرید ارزهای دیجیتال در موقعیت کنونی پرسیده بودند که پاسخ آن را می توانید در ویدیوی بالا مشاهده کنید.

فضای لایو اینستاگرام میهن بلاکچین به گونه ای است که هر فردی می تواند هر گونه سوالی در رابطه با هر بخش از این حوزه مطرح کند بنابراین ممکن است موضوعات پیوستگی و نظم خاصی نداشته باشد اما بحث های مختلفی مورد بررسی قرار می گیرد. از جمله بحث های مطرح شده در این لایو:

و بسیاری از بحث های دیگر مطرح شد.

بنابراین دیدن این ویدیو خالی از لطف نخواهد بود.


۵۴۳۲۱

امتیاز کاربران

منبع میهن بلاکچین
منبع آموزش ” میهن بلاک چین ”

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید