آموزشترید

آیا دش (DASH) در حال کف‌سازی و آماده شدن برای روند صعودی است؟

در تحلیل گذشته‌ی دش وضعیت قیمت را درون کانال صعودی بررسی کردیم و مشاهده شد که اگر الگوی سقف دوقلو (Double Top) در قیمت با شکستن محدوده‌ی ۱۳۰ الی ۱۳۵ دلار همراه باشد قیمت به سطوح ۱۱۵ دلار و ۱۰۰ دلار سقوط خواهد کرد، که خط گردن الگو شکسته شد و قیمت حتی تا محدوده‌ی ۸۰ دلار نیز سقوط کرد و هم اکنون در قیمت ۹۰ دلار قرار دارد. به دو عکس زیر که تحلیل گذشته‌ی دش و حرکات قیمت پس از آن تا قیمت فعلی را نشان می‌دهد توجه کنید:

آیا دش (DASH) در حال کف‌سازی و آماده شدن برای روند صعودی است؟ آیا دش (dash) در حال کف‌سازی و آماده شدن برای روند صعودی است؟ آیا دش (DASH) در حال کف‌سازی و آماده شدن برای روند صعودی است؟ Dash2 1024x523

تحلیل قیمت دش به تاریخ ۱۷ تیر (۸ ژولای)

آیا دش (DASH) در حال کف‌سازی و آماده شدن برای روند صعودی است؟ آیا دش (dash) در حال کف‌سازی و آماده شدن برای روند صعودی است؟ آیا دش (DASH) در حال کف‌سازی و آماده شدن برای روند صعودی است؟ DASHUSD1 1024x505

حرکات قیمت دش پس از تحلیل گذشته تا قیمت فعلی (۲۴ شهریور – ۱۵ سپتامبر)

پس از ریزش اخیر قیمت در تایم فریم هفتگی الگوی هارمونیک بت (The Bat pattern) را به شکل زیر می‌توان مشاهده کرد. الگوهای هارمونیک پس از تشکیل مقداری از حرکت قبل قیمت خود را اصلاح می‌کنند.

نکته‌ی دیگر اینکه کف های تاریخی قیمت در دش در محدوده‌ی ۶۰ الی ۷۰ دلاری در گذشته تشکیل شده اند و با توجه به دوری کردن قیمت ازین سطوح می‌توان احتمال ساخته شدن کف جدید در قیمت فعلی و صعود قیمت را داشت.

البته این صعود قیمتی ممکن است به سرعت اتفاق نیافتد و پس از تشکیل شدن الگویی دیگر در قیمت برای اهداف نشان داده شده در شکل آماده شویم.

آیا دش (DASH) در حال کف‌سازی و آماده شدن برای روند صعودی است؟ آیا دش (dash) در حال کف‌سازی و آماده شدن برای روند صعودی است؟ آیا دش (DASH) در حال کف‌سازی و آماده شدن برای روند صعودی است؟ DASHUSD2 1024x504

الگوی هارمونیک بت (The Bat Pattern) در تایم فریم هفتگی در قیمت دش

حال به بررسی قیمت در کانال صعودی جدید در تایم فریم روزانه که اعتبار آن با تعداد برخوردهای قیمت به مید چنل محسو‌ب می‌شود، می‌پردازیم.

آیا دش (DASH) در حال کف‌سازی و آماده شدن برای روند صعودی است؟ آیا دش (dash) در حال کف‌سازی و آماده شدن برای روند صعودی است؟ آیا دش (DASH) در حال کف‌سازی و آماده شدن برای روند صعودی است؟ DASHUSD3 1024x503

بررسی قیمت دش در تایم فریم روزانه در کانال صعودی

در تایم فریم روزانه علاوه بر مشاهده‌ی واگرایی مثبت در قیمت این نکته که شیب نزولی در نزول اخیر قیمت ۳ بار مطابق شکل تغییر کرده است، نیز می‌تواند مدرکی برای اثبات صعود قیمتی از سطوح فعلی باشد.

نتیجه‌گیری

با رعایت حد ضرر در قیمت ۷۰ دلار در قیمت دش می‌توان از سطوح فعلی منتظر صعود قیمت بود و اهداف ۱۲۰ دلار و محدوده‌ی ۱۳۰ الی ۱۴۵ دلار در میان مدت می‌توانند مشاهده شوند. عامل فاندامنتال دیگری که می‌تواند به رشد قیمت دش کمک کند، لیست شدن این ارز دیجیتال در صرافی کوین بیس است.

 

تحلیل ارائه شده صرفاً یک نظر شخصی به صورت کوتاه مدت است و وب‌سایت ارزدیجیتال مسئولیتی در قبال زیان‌های احتمالی آن بر عهده نخواهد داشت.

منبع خبر ” ارزدیجیتال”
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید