آموزشدنیای ارز دیجیتال

Cloud mining

Cloud mining یا استخراج ابری چیست؟

استخراج ابری یا «کلودماینینگ» (Cloud Mining)، روشی است که در آن، شما با پرداخت مبلغی ماهیانه، شرکتی را مأمور می‌کنید تا برای شما استخراج ارزهای دیجیتال انجام دهد، بدون این‌که نیاز به تهیه سخت افزار و تجهیزات مرتبط داشته باشید.  

کلود ماینینگ به آن دسته از خدمات و شرکت‌هایی اطلاق می‌شود که قدرت پردازش سخت‌افزارشان را به شما می‌فروشند و کارهای مربوط به استخراج و نگه‌داری تجهیزات را انجام می‌دهند. در واقع کلود ماینینگ بدان معناست که شما بدون خریداری تجهیزات سخت‌افزاری گران‌قیمت، از راه دور و به‌صورت ابری اقدام به استخراج ارزهای دیجیتال می‌کنید. با این کار تنها چیزی که نیاز دارید فقط یک رایانه یا گوشی موبایل خواهد بود تا به حساب کاربری خود دسترسی پیدا کرده و سودتان را مشاهده کنید.

از آنجایی‌ که استخراج بیت کوین و بیشتر ارزهای دیجیتال در خانه کاری بسیار سخت و گران است، مردم به دنبال راهکارهایی ارزان‌تر می‌گردند که در آن خبری از مصرف برق‌های آن‌چنانی توسط تجهیزات نباشد. تجهیزاتی که گاها به‌سرعت از رده خارج می‌شوند و کارایی‌شان را دست می‌دهند.

به سبب همین مشکلات، کلود ماینینگ، راهکاری جایگزین به‌حساب می‌آید؛ چراکه شما سخت‌افزاری قدرتمند با قدرت هش بالا را اجاره می‌کنید که در محیطی مناسب نگه‌داری می‌شوند. شرکت استخراج‌کننده، مسئولیت نگه‌داری از تجهیزات را بر عهده دارد و سود حاصل از عملیات استخراج را با شما تقسیم می‌کند.

نام بردن از یک سرویس‌دهنده خدمات استخراج ابری کاری بسیار دشوار است؛ چراکه در بیشتر اوقات این شرکت‌ها کلاه‌بردار از آب درمی آیند. صد البته در این میان گزینه‌های مناسبی نیز وجود دارد.

شرکت‌های مناسب در زمینه استخراج ابری

وقتی صحبت از کلمه «مناسب» به میان می آید، منظور جنبه «سودده بودن» یا «مشهور» بودن آنها نیست. منظور از کلمه مناسب، در اختیار داشتن سخت‌افزارهایی است که بتوان با آنها به استخراج بیت کوین پرداخت. منظور از شرکت معتبر شرکتی نیست که سود بهتری بدهد یا سود آن تضمینی باشد بلکه شرکتی است که می‌توانید مطمئن باشید که واقعا ماینینگ انجام می‌دهد.

در اینجا به چند شرکت معتبر میپردازیم 

Genesis Mining

شرکت جنسیس ماینینگ در سال ۲۰۱۳ تاسیس شد. این شرکت در حال حاضر مالک فارم های ماینینگ واقع در اروپا، آمریکا و آسیا است اما مکان دقیق این فارم ها به دلایل امنیتی برای عموم مردم بیان نشده است. جنسیس ماینینگ شفاف ترین شرکت استخراج ابری است و کلاهبرداری نمی‌باشد. می‌توان گفت که این شرکت بزرگترین و محبوب ترین ارائه دهنده استخراج ابری بیت کوین، اتریوم و سایر کوین ها می‌باشد.

جنسیس ماینینگ حتی در کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا یا SEC در خصوص صندوق ماینینگ بیت کوین ثبت شده است.

شما میتوانید با استفاده ار کد : ZuByTX از تخفیف استفاده نمایید.

Genesis Cloud Mining کلود ماینینگ cloud mining Cloud mining GM 930x180 BIT ENG Banner
Genesis Cloud Mining

Bitdeer

این شرکت توسط کمپانی bitmain که یکی از بزرگترین تولیدکننده دستگاههای استخراج ارز دیجیتال هست ساخته شده . این شرکت توسط BTC.com ساپرت میشود .

Bitdeer Cloud Mining کلود ماینینگ cloud mining Cloud mining 1480 aHR0cHM6Ly9zMy5jb2ludGVsZWdyYXBoLmNvbS9zdG9yYWdlL3VwbG9hZHMvdmlldy9lYjQ2ZGZmMDlhNjllYTg4NGI0OTNhZTljZTMyZWJlNC5qcGc 1024x372
Bitdeer Cloud Mining

در این سایت بصورت بسته های مشخص شده با دستگاههایی ماننده Antminer S17 یا دیگر محصولات بیت مین شما میتوانید خرید انجام دهید و در یک بازه زمانی مشخص دستگاه را اجاره میکنید .

 

استخراج ابری سریعترین روش برای خرید بیت کوین نیست. خرید بیت کوین با کارت های اعتباری سریعترین روش می‌باشد. به خاطر داشته باشید که این موضوع بدان معنا نیست که جنسیس ماینینگ سودآور نیست، بلکه به معنای آن است که این شرکت خدمات خود را صادقانه ارائه می‌دهد.

ذکر این نکته بسیار مهم است که قراردادهای ماینینگ یا استخراج ابری در بعضی از مواقع قراردادهای مادام العمر هستند، یعنی آنکه تاریخ سررسید ندارند و تا زمانی که قرارداد سودآور باشد به استخراج و دریافت سود ادامه خواهید داد.

 

تذکر: مقاله استخراج ابری یا Cloud mining صرفا ترجمه شده توسط شیرازماینر است و در قبال سرمایه گذاری کاربران، هیچ مسئولیتی بر عهده شیرازماینر نیست.

cloud mining, استخراج, ابری, شرکت, ماینینگ,کوین, نیست, mining, تجهیزات, باشد, cloud, کلود ماینینگ

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید