دنیای ارز دیجیتال

🔴پامپ شدید بیت کوین و ارزهای دیجیتال؛ افزایش قیمت ۱۰۰ درصدی بیت کوین SV !!

ارزهای دیجیتال امروز را با افزایش قیمت شروع کردند و بیت کوین پس از گذراندن مقاومت ۸۵۰۰ دلار حال با رشد ۸ درصدی حدود ۸۷۸۰ دلار معامله می شود.

🔴پامپ شدید بیت کوین و ارزهای دیجیتال؛ افزایش قیمت ۱۰۰ درصدی بیت کوین SV !!

سلطه بیت کوین در بازار به ۶۶ درصد رسیده است و ارزش بازار به ۲۴۱ میلیارد دلار رسیده است.

تونی ویز یکی از تریدرهای معروف اخیرا بیان کرده بود که قیمت بیت کوین تا ۸۸۰۰ دلار می رسد. filbfilb نیز ترید معروف دیگری که معمولا تحلیل های وی خطای کمی دارند خاطر نشان کرده بود که این هفته روند بیت کوین مثبت خواهد بود و صعود این ارز در راه است.

بیت کوین SV بی سابقه ترین افزایش قیمت خود را تجربه می کند. این ارز دیجیتال با افزایش حدودا ۱۰۰ درصدی بیشترین رشد قیمت را در میان ارزهای دیجیتال داشته است. این ارز دیجیتال که امروز صبح به قیمت ۲۰۵ دلار رسیده بود در حال حاضر توانست با افزایش ۹۹.۸۷ درصدی ۳۳۱ دلار می باشد.

به نظر می رسد شایعات مبنی بر دریافت کلید خصوصی ۱ میلیون بیت کوین توسط کریگ رایت باعث افزایش قیمت این ارز شده و توجه ها را به سمت این کوین جذب کرده است.

افزایش بیت کوین و بیت کوین SV باعث افزایش بیتکوین کش نیز شده است و این ارز دیجیتال با افزایش تقریبا ۲۴ درصدی حدود ۳۲۹ دلار معامله می شود.

سایر ارزهای دیجیتال نیز با افزایش زیادی مواجه شده اند. اتریوم دومین ارز دیجیتال برتر نیز رشد ۱۵ درصدی با قیمت ۱۶۶ دلار معامله می شود.


منبع میهن بلاکچین
منبع خبر “میهن بلاک چین”

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید