دنیای ارز دیجیتال

۹ کیف پول برتر بیت کوین برای دسک تاپ

کیف پول های بیت کوین نگهبان های بیت کوین شما هستند. به همین دلیل است که باید وقت زیادی صرف کنید تا کیف پول مناسب خود را انتخاب کنید. این کیف پول ها به نوعی کلیدهای خصوصی شما را ذخیره می کنند و درصورت گم کردن آنها، تمام بیت کوین های خود را از دست خواهید داد. 

اگر تازه وارد دنیای بیت کوین و ارز رمزنگاری شده اید، حتما اطلاعات خود را در مورد کیف پول های ارزهای دیجیتال افزایش دهید.

در این راهنما، اهداف هر یک از کیف پول ها، به خصوص کیف پول های دسکتاپ، توضیح داده شده است. این نوع کیف پول به این دلیل انتخاب شده، چون اگر شما از قوانین امنیتی پیروی کنید، هک کردن آنها نسبتا سخت می شود.

به هر حال، قبلا در مورد کیف پول های سخت افزاری زیاد صحبت کرده ایم، اکنون می خواهیم در مورد کیف پول های دسکتاپ بحث کنم.

۹ تا از بهترین کیف پول های دسکتاپ بیت کوین

۱٫کیف پول اتومیک

کیف پول اتومیک یک کیف پول منحصر به فرد بیت کوین است چون همه امکانات لازم برای ذخیره، مبادله بیت کوین، خرید آن با کارت بانکی و مبادله با اتومیک سواپس(Atomic Swaps) را در اختیار شما می گذارد. کنستانتین گلادیچ، مدیر عامل سابق صرافی چینجلی(Changelly) مستقر در استونی، این کیف پول را ساخته است. این کیف پول یک برنامه دسک تاپ چند منظوره ارائه می کند که بیش از ۳۰۰ ارز دیجیتال و همچنین توکن ها، آلت کوین ها و سایر بلاک چین ها را پشتیبانی ‌می‌کند. این کیف پول از کلیدهای خصوصی ورودی و خروجی پشتیبانی می کند و کلید خصوصی خود را خارج از کلید بازیابی تولید می کند.

۹ کیف پول برتر بیت کوین برای دسک تاپ 9

در حال حاضر این کیف پول فقط برای سیستم های عامل دسک تاپ قابلیت اجرا دارد و انتظار می رود که برنامه های موبایل آن به زودی راه اندازی شوند.

۲٫ کیف پول اکسدوس

درست نیست که در مورد کیف پول های ارز رمزنگاری صحبت کنیم اما اسمی از کیف پول اکسدوس به میان نیاوریم.

کیف پول اکسدوس، یک کیف پول بیت کوین و آلت کوین،  شاهکاری جدید است که در اواسط سال ۲۰۱۵ توسط جی پی ریچاردسون و دنیل کاستگنولی ساخته شده است. این کیف پول فقط مخصوص دسک تاپ است و بیت کوین و بسیاری از آلت کوین ها (دقیقا بیش از ۳۰ ارز رمزنگاری و توکن) را پشتیبانی می کند. در نگاه اول متوجه خواهید شد که برای ساخت این کیف پول کاربر پسند، تلاش های زیادی صورت گرفته است.

۹ کیف پول برتر بیت کوین برای دسک تاپ

تا به حال این کیف پول در رابط کاربری خود پیشرفت و جهش هایی زیادی داشته است. ویژگی دیگر اکسدوس این است که برای استفاده از این کیف پول نیازی به ثبت نام یا بررسی KYC نیست. اما برای تهیه نسخه پشتیبان بازیابی، ثبت شناسه ایمیل ضروری است.

توصیه شده برای: کاربران متوسط و پیشرفته

سیستم عامل پشتیبانی شده: ویندوز، مک او اس و لینوکس

ویژگی هزینه سفارشی: دارد

هزینه: رایگان

پشتیبانی از آدرس های سگویت: دارد، با فرمت bc1 شروع می شود.

جهت آشنایی بیشتر با این کیف پول می توانید به مطلب زیر مراجعه نمایید:

آموزش کامل اکسدوس ؛ یکی از بهترین کیف پولهای بیت کوین و چندین ارز دیجیتال

۳٫ کیف پول گواردا برای دسک تاپ

کیف پول گواردا یکی از بهترین کیف پول ها ی دسک تاپ برای کاربران بیت کوین است. این کیف پول به شما امکان می دهد تا کلیدهای خصوصی خود را روی دسک تاپ خود ذخیره کنید و همچنین کنترل کامل دارایی های بیت کوین شما را در اختیارتان قرار می دهد. این کیف پول در ویندوز، مک او اس و لینوکس در دسترس است. گواردا بیش از ۱۰۰۰۰ توکن و ۴۰ ارز را پشتیبانی می کند. 

این کیف پول دارای یک ویژگی انجام مبادلات در درون کیف پول است که به معامله گران اجازه می دهد تا  بیت کوین های خودشان را به دیگر ارزها تبدیل کنند. شما همچنین می توانید بیت کوین و بسیاری دیگر از ارزهای رمزنگاری شده را از طریق این  کیف پول ارسال ، دریافت و مبادله کنید. گواردا از توکن های بیت کوین، بیت کوین کش، زدکش و اتریوم کلاسیک پشتیبانی می کند. کیف پول گواردا دارای یک ویژگی ورودی است که کاربران می توانند از آن برای انتقال بیت کوین از یک کیف پول متفاوت به کیف پول گواردا استفاده کنند. این برای معامله گرانی مفید است که می خواهند به کیف پول گواردا منتقل شوند ولی از مشکل انتقال کلیدهای خصوصی از یک کیف پول به کیف دیگری می ترسند.

اگر به دنبال کیف پول جدیدی برای ذخیره بیت کوین خود هستید یا به پلتفرمی برای ذخیره و مبادله به صورت همزمان نیاز دارید، کیف پول گواردا می تواند مناسب باشد. 

توصیه شده برای: کاربران متوسط و پیشرفته

هزینه: رایگان

پشتیبانی از آدرس های سگویت : ندارد

۴٫ کیف پول جکس لیبرتی

کیف پول جکس لیبرتی یکی دیگر از کیف پول های دسکتاپ بیت کوین است. این یک کیف پول دیجیتالی چند منظوره است که توسط استارت آپ دی سنترال (Decentral) توسعه داده شده است و در کنار بیت کوین از آلت کوین های زیادی پشتیبانی می کند. این یک کیف پول اچ دی است که به شما امکان می دهد تا کلید بازیابی خود را ذخیره کرده و با پین کد از کیف پول خود محافظت کنید. جکس همچنین دارای ویژگی انجام مبادلات ارز رمزنگاری در داخل کیف پول به شکل شیپ شیفت (ShapeShift) است. در حال حاضر این کیف پول بیش از ۴۰ توکن و ارز را با کلیدهای خصوصی ورودی و خروجی داخل کیف پول پشتیبانی می کند.

جکس در حال بازسازی رابط کاربری خود با استفاده از یک کیف پول تازه ساخته شده، است. اما اکنون در مرحله بتا قرار دارد. بنابرین تا زمانی که آماده می شود، می توانید از نسخه قدیمی دسک تاپ جکس استفاده کنید. این نسخه مطمئن و امتحان شده است.

۹ کیف پول برتر بیت کوین برای دسک تاپ 1592677492 506 9

توصیه شده: برای همه

سیستم عامل پشتیبانی کننده: ویندوز، مک او اس ایکس و لینوکس

هزینه: رایگان

پشتیبانی از آدرس های سگویت : دارد

۵٫ کیف پول الکتروم

کیف پول الکتروم یکی از قدیمی ترین و مطمئن ترین کیف پول هایی است که توسط یک توسعه دهنده داوطلب در نوامبر ۲۰۱۱ ایجاد شد. این یک پروژه متن باز است که تحت مجوز MIT منتشر شده. بعلاوه، این یک کیف پول سبک است، به این معنی که برای همگام سازی نیازی به دانلود کل بلاک چین نیست. کیف پول الکتروم برای دسک تاپ و موبایل در دسترس است و به شما امکان سفارشی کردن هزینه تراکنش بیت کوین برای هر معامله را می دهد. همچنین این یک کیف پول خود میزبان است، به این معنی که با استفاده از آن شما بانک خودتان هستید که در آن کلید بازیابی و پین خود را کنترل می کنید.

۹ کیف پول برتر بیت کوین برای دسک تاپ

توصیه شده برای: کاربران متوسط و پیشرفته

سیستم عامل پشتیبانی کننده: ویندوز، مک او اس ایکس و لینوکس

ویژگی هزینه سفارش: دارد

هزینه: رایگان

پشتیبانی از آدرس های سگویت: دارد

۶٫ کیف پول آرموری

کیف پول آرموری یکی دیگر از کیف پول‌های بیت کوین است که توسط یک تیم با تجربه از توسعه دهندگان ساخته شده و یک نرم افزار متن باز است. این یک کیف پول سنگین است، به این معنی که برای استفاده از کیف پول آرموری نیاز به بارگیری کامل بلاک چین و تنظیم یک فول ند است. اما فواید بسیاری نیز دارد. برای مثال، شما به هیچ ند دیگری اعتماد ندارید و می توانید خیلی چیزها را خودتان تأیید کنید.

همچنین می توانید در هنگام استفاده از کیف پول آرموری، کیف پول سرد برای بیت کوین ایجاد کنید. این کیف پول امکان دسترسی به کیف پول های چند منظوره را از طریق لاک باکس ها (Lockboxes) فراهم می کند، که  امن ترین راه برای ذخیره مقدار زیادی بیت کوین است.

۹ کیف پول برتر بیت کوین برای دسک تاپ 1592677493 401 9

توصیه شده برای: کاربران پیشرفته

سیستم عامل پشتیبانی کننده: ویندوز، مک او اس ایکس و لینوکس

ویژگی هزینه سفارش: دارد

هزینه: رایگان

پشتیبانی از آدرس های سگویت: دارد

۷٫ کیف پول کوپی

کیف پول کوپی یکی دیگر از کیف پولهای رایج بیت کوین است که توسط شرکت بیت پی (BitPay) ساخته و نگهداری می شود. این یک کیف پول دارای چند امضا HD است که برای نوآوری از طریق بلاک چین بیت کوین به صورت متن باز نگهداری می شود. این یک کیف پول محیطی کاربرپسند دارد. همچنین دارای نسخه دسک تاپ کاملاً مشابه است.

این کیف پول قابلیت ارتباط با شبکه های آزمایشی را دارد، بنابراین اگر می خواهید چیزی را بدون از دست دادن بیت کوین واقعی خود امتحان کنید، می توانید از آن استفاده کنید. کیف پول کوپی یک کیف پول چند منظوره است که ۲ تا ۳ مجوز برای امضای یک تراکنش بیت کوین ارائه می دهد.

۹ کیف پول برتر بیت کوین برای دسک تاپ

توصیه شده برای: همه کاربران

سیستم عامل پشتیبانی کننده: ویندوز، مک او اس ایکس و لینوکس

ویژگی هزینه سفارش: دارد

هزینه: رایگان

پشتیبانی از آدرس های سگویت: ندارد

 ۸٫ کیف پول بیت کوین کور

کیف پول بیت کوین کور یک کیف پول رسمی بیت کوین است که توسط توسعه دهندگان اصلی بیت کوین ساخته شده است. این کیف پول یک فول ند است، یعنی برای ارسال یا دریافت تراکنشی، که یک فرآیند فشرده حافظه است، باید کل بلاک چین بیت کوین را بارگیری کرد. کیف پول کور مانند یک فول ند عمل می کند و همچنین عملکرد کیف پول را برای مدیریت بیت کوین فراهم می کند.

رابط کاربری این کیف پول چندان عالی نیست اما یکی از کیف پول های برجسته است، زیرا امکاناتی از قبیل تنظیمات ممپول ( جایی که تراکنش های ارسال نشده- نه ناموفق- نگهداری می شوند)، اصلاح کارمزد تراکنش و غیره را برای تراکنش های بیت کوین فراهم می کند.

۹ کیف پول برتر بیت کوین برای دسک تاپ 1592677493 831 9

توصیه شده برای: کاربران پیشرفته

سیستم عامل پشتیبانی کننده: ویندوز، مک او اس ایکس و لینوکس

ویژگی هزینه سفارش: دارد

هزینه: رایگان

پشتیبانی از آدرس های سگویت: دارد

۹٫کیف پول کوینومی(Coinomi)

 یکی دیگر از کیف پولهای چند منظوره برتر  کیف پول کوینومی است که بیت کوین را پشتیبانی می کند. از ویژگی های این کیف پول می توان به خود میزبانی، کلید بازیابی، پین و ویژگی انجام معاملات در داخل کیف پول اشاره کرد. بعلاوه  یک تیم خوب از آن پشتیبانی می کند که به طور مداوم قابلیت های آن را ارتقا می دهند.

کیف پول کوینومی از ویندوز، مک و لینوکس پشتیبانی می کند.

۹ کیف پول برتر بیت کوین برای دسک تاپ

آیا به ویژگی مشترک همه این کیف پول ها توجه کردید؟

همه این کیف پول ها خود میزبان هستند. یعنی در حالی که شما از این کیف پول ها استفاده می کنید، فقط شما مسئول سرمایه خود هستید. همه آنها به شما پین و کد بازیابی می دهند تا از بیت کوین های خود مراقبت کنید.


منبع خبر ” coinsara ”
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید