دنیای ارز دیجیتال

۵ آلت کوینی که طی امروزبهترین عملکرد را داشته اند

به دنبال جهش قیمت ارزهای رمزنگاری، ارزش کل بازار افزایشی حماسی داشت. چندین آلت کوین بیشترین افزایش روزانه را در طی چند ماه اخیر تجربه کردند. در اینجا به ۵ آلت کوین برتر اشاره می شود.

ارزش بازار ارزهای رمزنگاری طی ۲۴ ساعت گذشته بزرگترین جهش خود را در طی چند ماه گذشته تجربه کرد و تا ۲۴۵ میلیارد دلار افزایش یافت. از ابتدای سال جدید میلادی تاکنون ارزش بازار رشدی ۲۶ درصدی داشته است و ۴۰ میلیارد دلار افزایش یافته.

قیمت آلت کوین هایی که طی دو سال گذشته در حالت نزولی قرار داشت، در حال حاضر شتاب گرفته است. شاخص تسلط بیت کوین نیز در این بین کاهش یافته و به ۶۷ درصد رسیده است. اما کدام ارزها در این میان پیشرو هستند. ما ارزهای برتر را در بین ۱۰۰ ارز بالای جدول بررسی کرده ایم.

بیت کوین اس وی

بیت کوین کریگ رایت(بیت کوین اس وی) در حال حاضر تمام توجهات و عناوین را به خود جذب کرده است. این افزایش قیمت، به علت شایعاتی مبنی بر پیدا شدن کلید یک کیف پول چند میلیارد دلاری بیت کوین است که ادعا می شود در اختیار کریگ رایت قرار دارد.

بیت کوین اس وی در طی ۲۴ ساعت گذشته تا ۱۳۰ درصد افزایش داشته و حتی برادر خود، یعنی بیت کوین کش را پشت سر گذاشته است، زیرا ارزش بازار آن به ۷ میلیارد دلار رسیده است. این ارز حتی به بالاترین قیمت سالانه خود با گذر از قیمت ۴۰۰ دلار رسید.

بیت کوین گلد

فورک دیگر بیت کوین نیز یکی از بیشترین افزایش قیمت های روز را داشته است. بیت کوین گلد که از اوایل آوریل ۲۰۱۸ تقریبا حرکتی نداشته، در طی ۲۴ ساعت گذشته از ۸ دلار تا ۲۰ دلار افزایش قیمت داشت.

این حرکت قابل توجه، منجر به افزایش ۱۴۰ درصدی قیمت بیت کوین گلد در طی یک روز گذشته شده که تا حد زیادی توسط حرکت بیت کوین اس وی و بیت کوین کش هدایت شده است.

بیت کوین دیاموند

جای تعجب ندارد که سومین ارزی که بهترین عملکرد را طی ۲۴ ساعت گذشته داشته نیز از فورک های بیت کوین باشد. بیت کوین گلد حرکت برادران خود را تقلید کرد و با بیش از ۸۰ درصد افزایش از ۰٫۴۲ دلار به ۰٫۷۷ دلار رسید.

به نظر می رسد جز فومو و نزدیک شدن به نصف شدن پاداش، هیچ عامل دیگری در این حرکت موثر نبوده است. هالوینگ بیت کوین گلد نیز برای امسال پیش بینی شده.

دش

این ارز رمزنگاری مبتنی بر حریم خصوصی، با جهش قیمتی امروز جزو ارزهایی بود که ارتقاء رتبه داشت و به مقام ۱۲ رسید.

قیمت دش با افزایش ۷۰ درصدی از ۷۶ دلار به ۱۳۰ دلار رسید. بیشترین فومو این ارز در آمریکای جنوبی مشاهده شد و این جهش قیمت را سبب گردید.

قیمت دش طی ۳۰ دقیقه منفجر شد و در این بازه زمانی ۴۸ درصد رشد داشت. قیمت دش در طی یک هفته ۱۳۲ درصد و در طی یک روز ۸۰٫۳ درصد افزایش را تجربه کرده است.

اتریوم کلاسیک

اتریوم کلاسیک پنجمین ارزی است که در طی ۲۴ ساعت بیشترین افزایش را داشته و نسبت به برادر بزرگتر خود(اتریوم) افزایش بسیار بیشتری را تجربه کرده است. قیمت اتریوم کلاسیک امروز با افزایشی ۳۶ درصدی از ۵٫۷ دلار به ۷٫۷۵ دلار رسید.

به نظر می رسد این حرکات افزایشی آلت کوین ها کمی بیشتر ادامه داشته باشد.

۵ ارز برتر دیگر در میان آلت کوین ها از نظر ارزش بازار شامل بیت کوین کش، بیسیک اتنشن توکن، زیکش، اییاس و آنتولوژی می شود. به نظر فصل آلت کوین ها بازگشته، اما ارزهای رمزنگاری مسیر طولانی را برای ظهور  بازار صعودی واقعی در پیش دارند.


منبع خبر ” coinsara ”
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید