دنیای ارز دیجیتال

۴۲ درصد از بیت کوین‌ها از سال ۲۰۱۷ دست‌نخورده باقی مانده‌اند

۴۲ درصد از بیت کوین‌ها از سال ۲۰۱۷ دست‌نخورده باقی مانده‌اند | دنیای ارز دیجیتال
atlasarzdigital  ۴۲ درصد از بیت کوین‌ها از سال ۲۰۱۷ دست‌نخورده باقی مانده‌اند svg xml base64 PHN2ZyB4bWxucz0naHR0cDovL3d3dy53My5vcmcvMjAwMC9zdmcnPjwvc3ZnPg

هفته گذشته به دلیل افت شدید قیمت بیت کوین، هفته بدی برای ارزهای دیجیتال بود. بیت کوین، پادشاه ارزهای دیجیتال، در طول هفته گذشته، افت قیمت ۱۴ درصدی را تجربه کرد. این افت قیمت به دومین و سومین ارزهای بزرگ نیز سرایت کرد و اتریوم و ریپل حدود ۲۰ درصد کاهش قیمت داشتند. با این حال، نوسانات اشاره شده در عملکرد بیت کوین، معیارهای جدیدی را برای این ارز برجسته کرد.

به گزارش ای‌ام‌بی‌کریپتو، در دو سال گذشته ۴۲ درصد از بیت کوین‌ها در درون شبکه جابه‌جا نشده‌اند. بنابر آمار «کوین متریکز»، این درصد از بیت کوین‌های دست نخورده از اوایل سال ۲۰۱۷ بی‌سابقه است. مدت کوتاهی بعد از افزایش بیت کوین‌های دست نخورده، قیمت بسیاری از ارزهای دیجیتال به بالاترین سطح در تاریخ خود رسید.

درصد بیت کوین‌های دست‌نخورده  ۴۲ درصد از بیت کوین‌ها از سال ۲۰۱۷ دست‌نخورده باقی مانده‌اند
درصد بیت کوین‌های دست‌نخورده

کوین متریکز در گزارش خود ادعا کرده است:

بعد از جولای ۲۰۱۷ (تیر ۱۳۹۶)، تعداد بیت کوین‌های دست‌نخورده هرگز به ۴۲ درصد نرسیده بود.

روزهای سپری شده در واحد بیت کوین یا (Days Destroyed) مساوی است با تعداد بیت کوین‌های معامله‌شده، ضربدر تعداد روزهایی که از انتقال گذشته است. این عدد پیش از کاهش قیمت این ارز دیجیتال به رقمی پایین‌تر از ۹ هزار دلار، افزایش نیافته بود.

این افزایش در نرخ بیت کوین‌های دست‌نخورده، توجه را به تراکنش‌های که با این بیت کوین‌های منفعل انجام می‌شوند، جلب می‌کند. انتظار می‌رود با افزایش نرخ فروش این بیت کوین‌ها که مدت زمان زیادی است معامله نشده‌اند، فشار فروش افزایش یابد.

در سوم مارس (۱۳ اسفند)، یک نهنگ بیت کوین ۱۴,۵۰۰ بیت کوین را از یک آدرس ناشناس به یک آدرس جدید انتقال داد. هر چند با این انتقال، شوک عظیمی در بازار به وجود نیامد، اما ناظران بازار امیدوارند قیمت بیت کوین دوباره وارد یک روند صعودی شود.

در همین حال، تعداد آدرس‌هایی که حداقل ۱۰ دلار دارایی دارند، حدود ۱.۳ درصد کاهش داشته‌ است. ارزش بازار بیت کوین نیز در یک هفته ۸.۷ درصد نزول کرده است و به دنبال آن درآمد ماینرها حدود ۷ درصد افت کرده است. در حالی که هش ریت شبکه بیت کوین به رکورد جدیدی دست یافته، اما سختی شبکه حدود ۰.۳ درصد کاهش پیدا کرده است.

ممکن است علاقه مند باشید

موردی یافت نشد.


منبع خبر ” ارزدیجیتال”
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید