دنیای ارز دیجیتال

۲ سیگنال که نشان می دهد قیمت بیت کوین اس وی کاهش می یابد

قیمت بیت کوین اس وی امروز تا ۱۰۰ درصد افزایش قیمت داشت و به بالاتر از ۴۰۰ دلار صعود کرد. این افزایش قیمت باعث شد تا این ارز بتواند از بیت کوین کش پیشی بگیرد و به مقام چهارم برسد. اما آیا این روند ادامه خواهد داشت؟

قیمت بیت کوین اس وی با جهشی قابل توجه، قیمت ۳۰۰ و ۴۰۰ دلار را پشت سر گذاشت. هر چند در حال حاضر به حدود ۳۵۰ دلار رسیده است.

نمودار ۴ ساعته بیت کوین اس وی نشان می دهد یک سطح مقاومت نسبتا قوی در سطح ۳۵۰ دلار وجود دارد. با این حال به نظر می رسد در حال حاضر قیمت بسیار از میانگین متحرک ۱۰۰ روزه(در نمودار ۴ ساعته) فاصله دارد که می تواند منجر به اصلاح نزولی شود.

غلبه بیت کوین اس وی بر بیت کوین کش

در روزهای گذشته قیمت بیت کوین اس وی افزایش قیمت را از سطح ۱۰۰ و ۱۵۰ دلار آغاز کرد. این ارز توانست سطح مقاومت ۲۰۰ دلار را در روز گذشته بشکند و یک افزایش قیمت ۱۰۰ درصدی را آغاز کند. موج خرید باعث شد تا قیمت سطح مقاومت ۳۰۰ دلار و سپس ۴۰۰ دلار را بشکند.

با این حال بررسی نمودار ۴ ساعته نشان می دهد بیت کوین اس وی یک اصلاح نزولی را آغاز کرده است. اول از همه، همانطور که گفته شد، قیمت در حال حاضر از میانگین متحرک ۱۰۰ روزه بسیار فاصله دارد.

دوم این که شاخص قدرت نسبی(RSI) در حال کاهش است در حالی که قیمت خیلی افت نکرده.

در کل احتمالا قیمت در کوتاه مدت به سمت ۳۵۰ دلار و سپس ۳۲۰ دلار افت خواهد کرد. اولین سطح حمایت کلیدی در نزدیک قیمت ۳۲۸ دلار شکل می گیرد، زیرا سطح فیبوناچی ۵۰ درصد آخرین بار از پایین ترین قیمت ۱۹۷٫۵ دلار تا بالاترین قیمت ۴۵۹٫۳ دلار شکل گرفته است.

اگر قیمت به زیر سطح حمایت ۳۲۸ دلار برسد، ممکن است موج خرید افت کرده و باعث ریزش قیمت شود. در این صورت احتمالا قیمت تا ۲۸۰ یا ۲۵۰ دلار کاهش می یابد.

آیا شانس افزایش قیمت وجود دارد؟

با در نظر گرفتن پامپ یا جهش قیمت فعلی، نمی توان افزایش قیمت بیشتر را دور از ذهن دانست، بخصوص اگر ادعای کریگ رایت در مورد داشتن کلیدهای کیف پول غنی بیت کوین صحیح باشد.

برعکس، اگر نتواند ادعایش را ثابت کند، احتمالا بازار نسبت به BSV واکنش تندی نشان خواهد داد. در حال حاضر قیمت بالاتر از سطح ۳۲۰ دلار قرار دارد و به این ترتیب شانس بازگشت قیمت به ۴۰۰ دلار هنوز وجود دارد.


منبع خبر ” coinsara ”
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید