دنیای ارز دیجیتال

کارمزد تراکنش‌های بیت کوین در یک ماه ۸۰۰ درصد افزایش یافته است!

کارمزد شبکه بیت کوین به سبب هاوینگ اخیر با نوسانات گسترده‌ای همراه بوده است و طی یک ماه شاهد افزایش بیش از ۸۰۰ درصدی آن بوده‌ایم.

به گزارش کوین تلگراف، از ۱۱ آوریل (۲۳ فروردین) تا ۱۴ می (۲۵ اردیبهشت)، کارمزد تراکنش‌های بیت کوین با بیش از ۱,۲۵۰ درصد افزایش، از رقم ۰.۳۸ دلار به ۵.۱۶ دلار رسیده است.

این در حالی است که در زمان نگارش این مطلب، کارمزد تراکنش‌ها با ۳۳.۳ درصد کاهش در حدود ۳.۴۴ دلار قرار دارد. در مقایسه با روز هاوینگ (یکشنبه هفته گذشته)، کارمزد تراکنش‌ها افزایشی ۳۶.۵ درصدی داشته است.

افزایش ۸۰۰ درصدی در میانگین کارمزد تراکنش‌های شبکه بیت کوین تنها در عرض یک ماه اتفاق افتاد و باعث شد تا این کارمزد به سطحی برسد که از جولای ۲۰۱۹ (تیر ۹۸) بی‌سابقه بوده است.

کارمزد تراکنش‌های بیت کوین در یک ماه ۸۰۰ درصد افزایش یافته است!  کارمزد تراکنش‌های بیت کوین در یک ماه ۸۰۰ درصد افزایش یافته است!
کارمزد تراکنش‌ها از مارس ۲۰۲۰ تا ۱۶ می ۲۰۲۰

کارمزد تراکنش‌های بیت از زمان هاوینگ تا به اینجا، رشدی بیش از ۳۲ درصد داشته است. در بازه‌ای سه روزه پس از هاوینگ، هزینه انجام تراکنش‌ها در شبکه بیت کوین با افزایشی ۱۰۵ درصدی همراه بوده است.

با وجود افزایش شدید در کارمزد شبکه، این رقم تنها به بالاترین میزان خود در یک سال گذشته رسیده است. رکورد بیشترین میزان کارمزد در شبکه بیت کوین به پایان سال ۲۰۱۷ باز می‌گردد؛ در آن زمان کارمزد تراکنش‌ها ده برابر میزان فعلی بود.

در تب و تابِ پیش از هاوینگِ جولای ۲۰۱۶ (تیر ۹۵)، کارمزد تراکنش‌های شبکه با بیش از ۲۰۰ درصد افزایش، ماه می به ۰.۰۸۱ دلار رسیده بود. در آن سال، کارمزد تراکنش‌ها از اواسط ژوئن (خرداد) تا اواخر جولای به رکورد ۰.۲۴ دلار نیز رسید.

کارمزد تراکنش‌های بیت کوین در یک ماه ۸۰۰ درصد افزایش یافته است!  کارمزد تراکنش‌های بیت کوین در یک ماه ۸۰۰ درصد افزایش یافته است! 1589790459 0
کارمزد تراکنش‌ها از می ۲۰۱۶ تا سپتامبر ۲۰۱۶

میزان کارمزدها، سه روز پس از هاوینگِ دوم بیت کوین با کاهشی ۸ درصدی همراه بود.

اوضاع کارمزد تراکنش‌ها در هاوینگ اول بیت کوین نیز مشابه دو هاوینگ بعدی بود. دو روز قبل از هاوینگ اول، کارمزد تراکنش‌ها با افزایشی ۳۰۰ درصدی همراه بود. پس از هاوینگ نیز، طی دو روز شاهد کاهش این رقم به سطح پیش از هاوینگ بودیم.

کارمزد تراکنش‌های بیت کوین در یک ماه ۸۰۰ درصد افزایش یافته است!  کارمزد تراکنش‌های بیت کوین در یک ماه ۸۰۰ درصد افزایش یافته است! 1589790459 325
کارمزد تراکنش‌ها از نوامبر ۲۰۱۲ تا ژانویه ۲۰۱۳

منبع خبر ” ارزدیجیتال”
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید