دنیای ارز دیجیتال

کاردانو بی اعتنا به ویروس کرونا؛ توسعه های این کوین طبق برنامه پیش می رود

بلاک چین گواه اثبات سهام کاردانو بر روی پیاده سازی زیرساخت تجاری در حال کار است. مسئولان به عموم کاربران اطمینان داده اند که توسعه این کوین طبق برنامه ریزی های انجام گرفته پیش می‌رود.

طی پخش زنده در تاریخ ۱۳، چارلز هاسکینسون مدیرعامل IOHK شرکت مسئول کاردانو گفت که می‌توان در ماه های آتی انتظار داشت که به روزرسانی های رسمی در خصوص زیرساخت های مهم تجاری این کوین عرضه شود، اما اطمینان خاطر داد که برنامه ها طبق انتظار پیش می‌رود.

هاسکینسون توضیح داد که افراد حاضر در توسعه این کوین، بودجه ای را یزدی زیرساخت های تجاری اختصاص دادند. وی گفت:

زیرساخت های بسیار مهم تجاری کاردانو، نکاتی هستند که کاردانو به آنها نیاز دارد تا بتواند با سایر ارزهای دیجیتال رقابت کند.

هاسکینسون گفت به چنین زیرساخت‌هایی نیاز است تا از عملکرد مناسب برنامه های غیرمتمرکز نظیر پروتکل های دیفای بر بستر بلاک چین اطمینان حاصل شود. وی هم چنین به این موضوع اشاره کرد که نرم افزار نود Jormungandr به زودی یک به روزرسانی دریافت خواهد کرد که خروج از استخرهای سهام را آسان تر می‌کند.

هاسکینسون هم چنین مدعی شد که تیم توسعه دهنده کاردانو پیشرفت خوبی در خصوص به روزرسانی بعدی شبکه به اسم شلی (Shelly) داشته اند. وی گفت تعداد باگ های گزارش شده در شبکه آزمایشی شلی به طور چشمگیری طی ۳ هفته گذشته کاهش یافته است و ثبات نرم افزار در حال افزایش است.

ویروس کرونا بر توسعه کاردانو تاثیرگذار نبوده است

اخیرا چندین خبرگزاری گزارش داده‌اند که به روزرسانی شلی به دلیل شیوع ویروس کرونا به تعویق خواهد افتاد. هاسکینسون با رد چنین گزارش هایی، آنها را “اخبار زرد” خواند.

هاسکینسون در خصوص بلاک چین، ارزهای دیجیتال و دیفای و نحوه تغییر جهان توسط آنها بسیار خوش بین و امیدوار است. وی اخیرا اعلام کرده است که سازوکار اقتصادی قرن بیستم دیگر مرده است. وی به اقتصاد سلسله مراتبی متمرکز اشاره کرد که بر اساس چند معاهده بین قدرت های برتر جهان ایجاد شده بود.

در شروع ماه مارس، افراد مهم شرکت حسابرسی PwC از کاردانو تعریف کردند. اخیرا سرپرست حقوقی حسابرسان گفته است که بنیاد کاردانو و تیم چارلز هاسکینسون بخش مهم و عظیمی از آینده امور غیرمتمرکز هستند.

منبع خبر “میهن بلاک چین”

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید