دنیای ارز دیجیتال

همکاری بکت و استارباکس در برنامه پرداخت جدید Bakkt Cash

یکی از پلتفرم های ارز دیجیتال، سفارش قهوه را آسانتر کرد.

کاربران برنامه موبایلی استارباکس به زودی گزینه ای برای پرداخت هزینه نوشیدنی های خود با بکت کش (Bakkt Cash) دریافت خواهند کرد. بورس بین قاره ای (ICE) شرکت مادر ارائه دهنده اوراق مشتقه بیت کوین در ماه آگوست ۲۰۱۸ اعلام کرده بود که استارباکس به دنبال برنامه های خرده فروشی برای پرداخت هزینه نوشیدنی ها با ارز دیجیتال است.

امروز آدام وایت (Adam White) رییس بکت برنامه پرداخت جدیدی با استارباکس را اعلام کرد. وی در توییتر نوشت:

ما هم چنین هزینه های پرداخت را برای فروشندگانی که از ارزهای دیجیتال استفاده می‌کنند کاهش می‌دهیم. برنامه استارباکس را باز کنید و گزینه بکت را انتخاب کنید تا در این برنامه دسترسی اولیه (Early Access) ثبت نام کنید.

همکاری بکت و استارباکس در برنامه پرداخت جدید Bakkt Cash

بکت (Bakkt) به عنوان یکی از نویدبخش ترین برنامه های مبتنی بر ارز دیجیتال شناخته می‌شود و اخیرا ۳۰۰ میلیون دلار برای ادامه توسعه خدمات متمرکز بر ارزهای دیجیتال جذب کرده است.

این سرمایه هنگامی جذب شده است که به دلیل محدودیت های اعمال شده ناشی از شیوع ویروس کرونا، بازار بورس و ارز دیجیتال بسیار متلاطم و پر نوسان است. ICE در گذشته گفته است در صدد استفاده از سرمایه جذب شده برای خرید نرم افزار به منظور توسعه برنامه بکت است.

آزمایش پرداخت هزینه ها با ارز دیجیتال، محدود خواهد بود

اگرچه استفاده از بکت کش سرانجام برای تمام کاربران برنامه موبایلی استارباکس در دسترس قرار خواهد گرفت، اما آدام وایت تاکید کرده است که مشتریان باید برای برنامه دسترسی اولیه ثبت نام کنند تا از این گزینه پرداخت جدید بهره‌مند شوند.

طبق منابع کوین تلگراف، بکت (Bakkt) گفته است که گزینه پرداخت با ارز دیجیتال در حال حاضر فقط در نسخه آزمایشی محدود در دسترس است.

ما با استفاده از روش پرداخت بکت، در حال انجام آزمایش محدودی برای مشتریان خود هستیم. مشتریان می‌توانند بکت را به عنوان یک گزینه پرداخت مشاهده کنند، اما آزمایش آن فقط هم اکنون امکان پذیر است.

کاربران منتخب می‌توانند بکت کش را به عنوان گزینه پرداخت انتخاب کنند، اما استارباکس به دلیل شیوع ویروس کرونا تمام فروشگاه های خود برای مشتریان حضوری را بسته است. تا اطلاع ثانوی فقط سفارش های بیرون بر امکان پذیر خواهند بود.منبع خبر “میهن بلاک چین”
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید