دنیای ارز دیجیتال

هاوینگ بیت کوین ممکن است مایوس کننده باشد

مایک مک گلون، تحلیلگر بلومبرگ، هاوینگ بیت کوین را یک رویداد ناامید کننده و ناچیز توصیف کرد.

مایک مک گلون مصاحبه ای انجام داد تا اطلاعات بیشتری درباره پیش بینی وی مبنی بر صعودی بودن بیت کوین بدست بیاورد. وی تاکید کرد کاری که برای اطلاعات بلومبرگ انجام می دهد بی طرفانه و عاری از نظر شخصی است:

من گردآورنده اطلاعات بلومبرگ هستم. همه آنها کاملا علمی و بدون نظر  شخصی هستند و این به هیچ وجه منعکس کننده نظرات بلومبرگ نیست. من درباره دیدگاه خود نسبت به بازار کاملا بی طرف هستم. من نه توصیه به سرمایه گذاری می کنم و نه مشاوره ای برای سرمایه گذاری می دهم.

نظر مک گلون درباره بیت کوین

مک گلون طی سالیان متمادی تجربه زیادی در زمینه تجارت کالا کسب کرده و استحکام بیت کوین وی را تحت تاثیر قرار داده است:

بازار سهام از زمان “رکود بزرگ” با ۱۵ درصد کاهش، بزرگترین کاهش را  شاهد بوده و معتقدم که بیت کوین در حال پشت سر گذاشتن این طوفان (اشاره به رکود اخیر) است. نکته مهمی که متوجه آن شدم این است که معاملات بیت کوین هرگز متوقف نمی شود و شخص ثالثی به آن کمک نکرده است. من در زمینه تجارت کالا تجربه های زیادی کسب کرده ام و استحکام بیت کوین مرا  شگفت زده کرده است.

او همچنین افزود که پیش بینی روند صعودی وی فقط مختص بیت کوین است:

پیش بینی روند صعودی من فقط برای بیت کوین است. فکر می کنم که بقیه ارز های بازار فقط یک دسته ۵ هزارتایی از مقلدین هستند که از بیت کوین تقلید می کنند.

هاوینگ برای آماتور ها (غیر حرفه ای ها) است

مک گلون معتقد است که هاوینگ پیش رو هیچ تاثیری بر قیمت بیت کوین نخواهد داشت، زیرا بازار قبلا این فاکتور را در نظر گرفته:

این یک رویداد جالب توجه نیست. کاملا ناامید کننده و فقط برای غیر حرفه ای ها است. از چه زمان معلومات شناخته شده در بازار اهمیت پیدا کرده اند؟

مک گلون به یکی از اصول مهم نظریه اقتصاد مالی اشاره دارد: فرضیه بازارهای کارآمد، که نشان می دهد تمام معلومات شناخته شده اشاره به افزایش قیمت، قبل از این رویداد دارند.

سطوح کلیدی مقاومت

مک گلون به عنوان تحلیلگر بلومبرگ مجاز به بحث در مورد سطوح قیمت بیت کوین نیست. با این وجود، وی به برخی از سطح های کلیدی حمایت و مقاومت قیمت بیت کوین اشاره کرد:

بنابراین فکر می کنم که افراد باید منتظر رسیدن قیمت به سطح مقاومت ۱۰۰۰۰ دلار باشند و این کار شدنی است. اگر بیت کوین در زیر سطح حمایت ۵۰۰۰ دلار معامله شود بسیار ناامید خواهم شد.

مک کلون معتقد است که تمام فاندامنتال ها مثبت هستند. ممکن است که نظر وی خلاف نظر بسیاری از افراد جامعه رمزنگاری باشد. اما کمتر از ۲۰ روز به هاوینگ باقی مانده و تاکنون شاهد حرکت چشمگیر قیمت نبوده ایم.


منبع خبر ” coinsara ”
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید