دنیای ارز دیجیتال

عرضه به روزرسانی شلی کاردانو کمتر از دو هفته؛ قدمی بزرگ برای عرصه ارز دیجیتال

از زمانی که چارلز هاسکینسون موسس کاردانو نقشه راه به روزرسانی مورد انتظار شلی (Shelley) را معرفی کرد، قیمت توکن ADA و هم چنین جامعه آن با هیجان زیادی مواجه شده‌ است.

انتظار می‌رود این به روزرسانی کمتر از دو هفته دیگر عرضه شود و اکوسیستم کاردانو را از شبکه متمرکز به یک شبکه کاملا غیرمتمرکز انتقال دهد.

توسعه دهندگان شرکت IOHK (شرکت مسئول کاردانو) طی چند سال گذشته بر روی توسعه کدبیس شلی کار کرده است. به روزرسانی شلی به عنوان یکی از چشمگیرترین انتقال ها در جامعه ارز دیجیتال در نظر گرفته می‌شود. آژانس رتبه بندی وایس این موضوع را در پست اخیر خود تایید کرده است.

عرضه به روزرسانی شلی، یک قدم بزرگ برای ارزهای دیجیتال

آژانس رتبه بندی وایس در توییت ۲۷ ژوئن خود عنوان کرد که شلی یک قدم کوچک برای IOHK اما یک قدم بزرگ برای کل اکوسیستم ارز دیجیتال است.

به گفته خود چارلز هاسکینسون، شبکه کاردانو خواهد توانست تا در آینده نزدیک و پس از به روزرسانی شلی، ۱۰۰۰ تراکنش در ثانیه را پردازش کند.

وی در ویدئویی افزود که سال جاری، این بلاک چین قرارداد هوشمند از نظر فناوری برتر از سایر بلاک چین ها نظیر اتریوم، بیت کوین یا اساسا هر پلتفرم دیگری در کل صنعت ارز دیجیتال خواهد شد.

چارلز هاسکینسون بیان کرد:

در سال جاری، این صنعت شاهد رشد کاردانو به بهترین ارز دیجیتال خواهیم بود. هیچ ارز دیجیتال دیگری در بازار وجود نخواهد داشت که به خوبی چیزی باشد که ما در سال جاری عرضه می‌کنیم.

در این بین، شبکه آزمایشی تشویقی (ITN) که از سال ۲۰۱۹ فعال است، تا اجرای کامل شبکه اصلی شلی به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

منبع خبر “میهن بلاک چین”

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید