دنیای ارز دیجیتال

عرضه بلاک چین و ارز دیجیتال تلگرام به تاخیر افتاد!

تلگرام به سرمایه گذاران اطلاع داده است که پروژه بلاک چین TON دیرتر از زمان برنامه ریزی شده عرضه خواهد شد و زمان آن را بین ۳۰ اکتبر ۲۰۱۹ الی ۳۰ آوریل (۱۰ اردیبهشت) ۲۰۲۰ اعلام کرد.

تلگرام طی ایمیلی که به سرمایه گذاران ارسال کرده است به کشمکش های اخیر خود با کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) اشاره کرد. این کمیسیون دستور توقیف صادر کرده است که شرکت تلگرام را از عرضه TON و صدور توکن های گرام (Gram) منع می‌کند. کمیسیون SEC توکن گرام را به عنوان اوراق بهادار ثبت نشده در نظر گرفته است.

در این ایمیل که اخیرا به سرمایه گذاران مرحله دوم جذب سرمایه ۸۵۰ میلیون دلاری تلگرام در اوایل ۲۰۱۸ ارسال شده، آمده است که:

ما در نظر داشتیم تا شبکه TON را در اواخر اکتبر عرضه کنیم. هرچند شکایت اخیر کمیسیون SEC این زمانبندی را غیرممکن کرده است. ما با موضع قانونی و حقوقی کمیسیون SEC مخالف هستیم و در صدد دفاع همه جانبه در مقابل این شکایت می‌باشیم. ما زمان عرضه شبکه TON را مدتی به تاخیر می‌اندازیم تا زمان بیشتری برای برطرف کردن و حل شکایت کمیسیون SEC و همکاری با سایر نهادهای دولتی قبل از عرضه شبکه TON داشته باشیم.

تلگرام افزود این زمان اضافی برای شرکت هایی که در حال کار بر روی برنامه های شبکه TON می‌باشند یک مزیت بزرگ به حساب خواهد آمد.

در ادامه این ایمیل گفته شده است این مهلت با اجازه سرمایه گذارانی که بخش عمده ای از توکن ها را در مراحل جذب سرمایه خریداری کرده اند افزایش می‌یابد.

دو گروه از سرمایه گذارانی که توکن ها را در فوریه ۲۰۱۸ و مارس ۲۰۱۸ خریداری کرده اند باید این افزایش مهلت را به طور جداگانه تایید کنند و امکان دارد که یک گروه این تاخیر را تایید کند، اما گروه دیگر مخالف آن باشد. در این خصوص، تلگرام گفت:

در این شرایط، اصلاحیه های محدود و مشخصی به مفاد توافقنامه خرید پیشنهاد می‌کنیم که گویای این نکته می‌باشد. من توکن های گرام کمتری در تاریخ عرضه شبکه صادر و در گردش قرار خواهد گرفت.

سرمایه گذاران مرحله دوم جذب سرمایه باید قبل از ۲۳ اکتبر فرم تایید افزایش مهلت عرضه شبکه را امضا کنند. اگر اکثر سرمایه گذاران تصمیم بگیرند این فرم را امضا نکنند، سرمایه گذاران می‌توانند تقریبا ۷۷ درصد سرمایه خود را پس بگیرند.

سرمایه گذاران مرحله اول، راه ارتباطی جداگانه ای دریافت می‌کنند.

اگر مهلت عرضه شبکه افزایش یابد، تلگرام در نظر دارد قبل از ۳۰ آوریل، ۸۰ میلیون دیگر برای این شبکه خرج کند.

در این نامه گفته شده است: ما به دنبال این هستیم که پشتیبانی شما را همراه خود داشته باشیم تا مطمئن شویم که می‌توانیم با چشم انداز خود برای شبکه TON ادامه دهیم.

در تاریخ ۱۱ اکتبر، کمیسیون SEC دستور توقیف فوری برای متوقف ساختن عرضه TON ارائه داد. شرکت تلگرام نیز سریعا سرمایه گذاران را از تاخیر احتمالی عرضه TON مطلع کرد تا به حل شرایط موجود بپردازد.

برگزاری دادگاه این پرونده برای تاریخ ۲۴ اکتبر در نیویورک برنامه ریزی شده است.منبع خبر “میهن بلاک چین”
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید