دنیای ارز دیجیتال

شکست این سطح مقاومت قیمت اتریوم را تا ۲۲۰ دلار افزایش می دهد

اتریوم سیگنال های مثبتی را با حفظ سطح حمایت ۲۰۲ دلار و ۲۰۰ دلار نشان می دهد. قیمت اتریوم احتمالا در کوتاه مدت می تواند تا سطح ۲۲۰ دلار و ۲۲۵ دلار افزایش یابد.

اتریوم به خوبی سطح حمایت ۲۰۰ دلار را حفظ کرده است

قیمت اتریوم اخیرا در یک حرکت صعودی، سطح مقاومت ۲۰۷ دلار و میانگین متحرک ۱۰۰ ساعته را شکست. یک خط روند نزولی ممتد در نزدیکی سطح مقاومت ۲۰۷ دلار در نمودار ساعتی شکل گرفته است.

به نظر می رسد موج خرید تلاش دارد تا سطح مقاومت ۲۰۷ دلار و ۲۱۰ دلار را بشکند.

قیمت اتریوم می تواند به شدت افزایش یابد

اتریوم توانسته طی چند روز اخیر همچنان سطح حمایت اصلی در ۲۰۰ و ۲۰۲ دلار را حفظ کند. اتریوم حتی توانست از سطح ۲۱۰ دلار عبور کند، اما در تلاش خود برای عبور از سطح مقاومت ۲۱۲ دلار شکست خورد. سپس قیمت به زیر ۲۱۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته شکست. قیمت حتی به زیر سطح فیبوناچی ۵۰ درصد در بازه قیمتی ۱۹۵ دلار تا ۲۱۲ دلار کاهش یافت.

با این حال موج خرید توانست سطح حمایت کلیدی ۲۰۲ دلار را حفظ کند. قیمت اتریوم همچنین سطح حمایت فیبوناچی ۶۱٫۸ درصد را در بازه صعودی ۱۹۵ دلار تا ۲۱۲ دلار حفظ کرد.

قیمت اتریوم در حال حاضر تلاش می کند تا بتواند از سطح مقاومت ۲۰۷ دلار عبور کند. همچنین یک خط روند ممتد نزولی در سطح مقاومت ۲۰۷ دلار روی نمودار ساعتی اتریوم شکل گرفته است. اگر اتریوم بتواند سطوح مقاومت ۲۰۷ دلار و ۲۱۰ دلار را شکسته و آن را حفظ کند، موج خرید کنترل بازار را در دست خواهد گرفت.

سطح مقاومت شکست این سطح مقاومت قیمت اتریوم را تا ۲۲۰ دلار افزایش می دهد                                   220

سطح مقاومت اولیه در نزدیکی قیمت ۲۱۲ دلار قرار دارد که با عبور از آن احتمالا قیمت به سمت سطح ۲۲۰ دلار خواهد رفت. هرگونه افزایش بیشتر از این سطح می تواند درها را برای حرکت به سطح ۲۲۵ دلار یا حتی ۲۳۰ دلار باز کند.

واکنش نزولی

اگر اتریوم موفق به رسیدن به سطوح ۲۱۰ دلار و ۲۱۲ دلار نشود، قیمت افت می کند. سطح حمایت اولیه در حدود ۲۰۵ دلار است. سطح حمایت اصلی در ۲۰۲ دلار و ۲۰۰ دلار قرار دارد.

در صورت ادامه داشتن روند نزولی، سطح حمایت بعدی در ۱۹۵ دلار قرار دارد که عبور از این سطح، قیمت را تا ۱۸۲ دلار و ۱۸۰ دلار تنزل می دهد.

شاخص های تکنیکال

 • شاخص همگرایی واگرایی ساعتی(MACD): این شاخص برای اتریوم به آرامی به سمت منطقه صعودی حرکت می کند.
 • RSI ساعتی: در حال حاضر بالاتر از ۵۰ قرار گرفته است.
 • سطح حمایت مهم: ۲۰۲ دلار
 • سطح مقاومت اصلی: سطح ۲۱۰ دلار

منبع خبر ” coinsara ”
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید