دنیای ارز دیجیتال

سطح حمایت کلیدی قیمت بیت کوین کجاست؟

قیمت بیت کوین در حال حاضر و علیرغم عملکرد مناسب آن در روز قبل به شدت افت کرد. بیت کوین با افتی حدود ۶ درصدی حتی سطح حمایت ۷۴۰۰ دلار را شکست.

بیت کوین پس از افزایش قیمت تا ۱۴۰۰۰ دلار در اواخر ماه ژوئن، با افتی ۵۰ درصدی باعث نا امیدی بسیاری از سرمایه گذاران شد. عملکرد نوسانات قیمت بیت کوین در طول ۵ ماه گذشته یک الگوی کانال را تشکیل داده است. این کانال که از اتصال سطوح حمایت و مقاومت ایجاد شده، شیب رو به پایینی دارد. شکسته شدن این کانال به سمت بالا نشانگر احتمال وجود سودها و افزایش قیمت زیادی خواهد بود. اما اگر قیمت بیت کوین سطح پایینی این کانال را بشکند، احتمال وجود یک حرکت نزولی، افزایش می یابد. همچنین باید به سطح حمایت کلیدی ۶۰۰۰ دلار که در دو سال گذشته نقش مهمی را ایفا کرده است، چشم دوخت و آن را زیر نظر گرفت.

قیمت بیت کوین سطح حمایت کلیدی قیمت بیت کوین کجاست؟ سطح حمایت کلیدی قیمت بیت کوین کجاست؟ 1575221023 800

نمودار هفتگی قیمت بیت کوین چشم انداز بهتری را نسبت به سطح حمایت ۶۰۰۰ دلار و کانال قیمتی نوسانات ۵ ماه گذشته بیت کوین ارائه می دهد. اگر بیت کوین بخواهد حرکت صعودی دیگری انجام دهد، حفظ سطح حمایت ۶۰۰۰ دلار، به عنوان یک سطح حمایت کلیدی، بسیار مهم خواهد بود. اگر بیت کوین از کانال قیمتی خود و سطح حمایت ۶۰۰۰ دلار خارج شود، احتمالا با ادامه روند نزولی سال ۲۰۱۹ مواجه خواهیم شد و قیمت ها کاهش بیشتری را ثبت خواهند کرد.

در حال حاضر مهم این است که سرمایه گذاران و معامله گران توجه بیشتری به عملکرد قیمتی بیت کوین در کانال خود و حفظ سطح حمایت ۶۰۰۰ دلار داشته باشند.


منبع خبر ” coinsara ”
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید