دنیای ارز دیجیتال

خرید بیش از ۶۰ هزار بیت کوین توسط گری اسکیل

شرکت سرمایه گذاری گری اسکیل بیش از ۳۳ درصد از کل بیت کوین های استخراج شده طی سه ماه گذشته را خریداری کرده است و مدیریت سرمایه گذاری این شرکت همچنان به جمع آوری ارزهای رمزنگاری ادامه می دهد.

یکی از محققان در ردیت اعلام کرد صندوق سرمایه گذاری گری اسکیل از ۷ فوریه تا ۱۷ مه، ۶۰۷۶۲ بیت کوین به صندوق بیت کوین خود(Bitcoin Trust Fund) اضافه کرده است. این معادل خرید ۶۰۷ بیت کوین در هر روز طی یک دوره ۱۰۰ روزه است. گری اسکیل بعد از ماه آوریل خریدهای سنگینی انجام داده است، زیرا سومین هاوینگ بیت کوین، قیمت این ارز را افزایش داد.

حدود ۳۴ درصد از کل بیت کوین ها تنها در طی ۱۷ روز خریداری شده اند. در تاریخ ۱۷ مه صندوق گری اسکیل دارای ۳۴۳۹۵۴ بیت کوین بود که نشان دهنده ۲۱ درصد افزایش نسبت به ۱۰۰ روز قبل از آن است. از نظر ارزش این مقدار بر اساس قیمت فعلی بیت کوین در حدود ۳٫۳۷ میلیارد دلار است. 

این محقق اظهار داشت:

برای سنجش بهتر این مقدار باید گفت، ۶۰ هزار بیت کوین در ۱۰۰ روز گذشته معادل ۳۳ تا ۳۴ درصد کل بیت کوین های جدیدی است که در طی این مدت استخراج شده است. گری اسکیل فقط یکی از بیشمار ETF است که افرادی که نمی خواهند درگیر کلید خصوصی و مسائل پیچیده شوند، به سراغ آنها می روند و می توانند برای کسب بیت کوین از این طریق اقدام کنند.

مدیریت دارایی های دیجیتال به نهادهای سرمایه گذاری این امکان را می دهد تا بتوانند سرمایه گذاری در دارایی هایی مثل بیت کوین و اتریوم را انجام دهند.

خریدهای سنگین و ناگهانی گری اسکیل اخیرا در مورد اتریوم نیز مورد توجه قرار گرفته است. در پایان ماه آوریل، این صندوق سرمایه گذاری ۵۰ درصد از کل اتریوم های استخراج شده از ابتدای سال میلادی را خریداری کرده بود. این صندوق سرمایه گذاری در حال حاضر ۱٫۱ درصد از کل اتریوم در گردش را در اختیار دارد.


منبع خبر ” coinsara ”
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید