دنیای ارز دیجیتال

حرکت به سمت Dapp ها؛ خرید DappReview توسط بایننس

بایننس DappReview را خرید. DappReview پلتفرم ارزیابی است که تحقیقات مبتنی بر اطلاعات و خدمات تبلیغاتی را به برنامه های غیرمتمرکز بر بستر بلاک چین ارائه می‌دهد.

ویکتور ردچنکو (Victor Redchenko) موسس تراست والت گفت خرید این پلتفرم چینی به صرافی بایننس کمک خواهد کرد تا توسعه برنامه های غیرمتمرکز کنونی خود را گسترش دهد و کاربردهای بلاک چین جدیدی ایجاد کند.

ردچنکو در مصاحبه اخیر خود گفت:

در آینده نزدیک، تراست والت با API های DappReview یکپارچه خواهد شد تا دسترسی آسان به جستجوی برنامه های غیرمتمرکز و بازی های رایانه ای کریپتو و هم چنین رویکردی جدید به خدمات، تحلیل و کاربردهای امور مالی غیرمتمرکز (دیفای) ارائه دهد.

طبق بیانیه بایننس، این صرافی در ازای دریافت خدمات مذکور، از DappReview در حوزه های غیرفنی نظیر توسعه تجاری و بازاریابی پشتیبانی می‌کند، در حالی که این پلتفرم، استقلال خود در عملیات و توسعه های فنی را حفظ خواهد کرد.

وینسنت نیو (Vincent Niu) موسس DappReview در خصوص این موضوع گفت:

با همکاری با Binance X (شبکه توسعه دهندگان بایننس) و لانچ‌پد، DappReview از توسعه دهندگان با استعداد بیشتری در عرصه برنامه های غیرمتمرکز پشتیبانی خواهد کرد و به پروژه های نویدبخش برنامه های غیرمتمرکز در خصوص جذب سرمایه کمک خواهد کرد. هم چنین همکاری های هیجان انگیز بسیار زیادی با تراست والت، بایننس ریسرچ (بخش تحقیقاتی بایننس) و سایر بخش ها به وجود خواهد آمد.

نیو گفت: DappReview از طریق اکوسیستم بایننس با پروتکل ها و زنجیره های عمومی در عرصه برنامه های غیرمتمرکز همکاری خواهد کرد.

این پلتفرم برنامه های غیرمتمرکز، مجموعه محصولات جدیدی در سه ماهه اول سال ۲۰۲۰ عرضه خواهد کرد. نیو از بیان جزییات بیشتر در خصوص این محصولات جدید خودداری کرد، اما گفت که این محصولات، ابزار تحلیلی هستند.

خرید این پلتفرم هم چنین بدان معنا است که بایننس یک زیرمجموعه در پکن خواهد داشت که کاملا متعلق به این صرافی است. در هفته های اخیر، بایننس گزارش هایی مبنی بر تعطیل کردن دفتر خود در شانگهای را رد کرد و شایعات پیرامون افتتاح دفتری در پکن را نادرست خواند.

بایننس از بیان جزییات مالی این معامله نیز خودداری کرد.

ایجاد پل ارتباطی

طبق اعلامیه ۱۰ ژوئن NEO Global Capital، پلتفرم DappReview طی دوره های جذب سرمایه توانسته است سرمایه ای معادل با میلیون ها یوان چین جذب کند.

پلتفرم DappReview که در ماه مارس توسط وینسنت نیو تاسیس شده است، خدمات تحقیقاتی مبتنی بر اطلاعات در خصوص بیش از ۳۹۰۰ برنامه غیرمتمرکز نظیر کیف پول ها و صرافی های بر بستر ۱۳ بلاک چین نظیر EOS، اتریوم و ترون را ارائه می‌دهد.

نیو گفت: DappReview در حال ساخت پلی بین پروتکل ها و توسعه دهندگان و کاربران است.

پلتفرم DappReview هم چنین دارای حساب کاربری رسانه ای خود در ویچت است. DappReview در این حساب کاربری، گزارشاتی در خصوص آخرین برنامه های غیرمتمرکز به زبان چینی ارائه می‌دهد.

بنی جیانگ (Benny Giang) یکی از موسسان Dapper Labs که خالق کریپتوکیتی ها است گفت: DappReview از همان ابتدا یکی از ارکان اصلی عرصه بازی های رایانه ای بلاک چین بودن است. آنها در اتصال جامعه چین به جامعه غرب نقش بسیار مهمی داشته اند.

پلتفرم DappReview با وجود حساب کاربری رسانه ای و تحلیل اطلاعات خود، خدمات تبلیغاتی و بازاریابی به شرکت های حاضر در این عرصه نیز ارائه می‌دهد.

نیو در این خصوص گفت:

DappReview در قدم بعدی، فعالیت خود را به بازارهای جهانی گسترش خواهد داد. در این خصوص، بایننس تمام پشتیبانی های مورد نیاز برای بازاریابی و برندسازی را برای ما فراهم خواهد کرد.منبع خبر “میهن بلاک چین”
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید