دنیای ارز دیجیتال

جهش قیمت استلار در پی سوزاندن بیش از ۵۵ میلیارد توکن

بنیاد توسعه استلار(SDF)، امروز دستورالعمل جدیدی را برای توسعه شبکه خود اعلام کرد. این بنیاد در اعلامیه خود عنوان کرده که بیش از ۵۵ میلیارد توکن استلار(XLM) را سوزانده است.

SDF تعداد توکن های موجود خود را به طور چشمگیری کاهش داده است. این کار به عنوان بخشی از برنامه آنها در جهت پیشروی سریعتر در کارآمدتر شدن این توکن است.

SDF از ۸۵ میلیارد توکنی که برای برنامه های هدیه دادن و مشارکت در  نظر گرفته بود، بیش از ۵۵ میلیارد آن را سوزانده است.

با توجه به قیمت فعلی استلار که برابر ۰٫۰۸۱ دلار است، ارزش توکن های سوخته شده در حدود ۴٫۵ میلیارد دلار است. بازار به این اخبار واکنش نشان داد و قیمت استلار تا حدود ۲۵ درصد افزایش یافت و حتی به قیمت ۰٫۰۸۵ دلار نیز رسید. اما در حال حاضر قیمت این ارز با کمی اصلاح نزولی به ۰٫۰۸۱ دلار رسیده است.

SDF بر توسعه اکوسیستم تمرکز دارد

همانطور که عنوان شد، SDF سوزاندن توکن ها را جهت تسریع در کارآمدتر شدن سیستم خود انجام می دهد. در این بیانیه آمده است:

SDF می تواند موجودی کمتری داشته باشد و کارها را با استفاده از توکن های کمتری انجام دهد. با گذشت این سال ها ما همچنان شاهد آن هستیم که هدیه دادن و ایردراپ ها تاثیرات کاهنده دارند، به ویژه با تعداد زیادی که برای بخش پشتیبانی در نظر گرفته شده است. بنابراین اندازه و مقدار کوچکتر هم می تواند به همان اندازه موثر باشد.

این سازمان توسعه می گوید که ۱۲ میلیارد از توکن های باقی مانده(در حدود ۱٫۰۲ میلیارد دلار) را در یک برنامه جهت توسعه و حمایت از استلار هزینه خواهد کرد. SDF اظهار داشت که انتظار دارد تا پایان سال کارمندان خود را دو برابر کند و به حدود ۶۰ نفر برساند.

دو میلیارد از توکن ها به بخش پشتیبانی اکوسیستم تعلق دارد و یک میلیارد توکن برای برنامه های زیرساختی استلار  هزینه خواهد شد.

توکن های باقی مانده برای سرمایه گذاری موردی، پشتیبانی ارزی، محصولات جدید و سایر برنامه های توزیع، هزینه خواهد شد.


منبع خبر ” coinsara ”
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن