دنیای ارز دیجیتال

ثبت یکی از تاریخی ترین افزایش های قیمت بیت کوین

جامعه رمزنگاری حیرت زده شده است. در حالی که بسیاری از تحلیلگران طی چند روز گذشته در حال بحث در مورد قیمت بیت کوین بودند که به ۷۰۰۰ دلار یا ۶۰۰۰ دلار خواهد رسید یا نه، محبوب ترین ارز دیجیتال یکی از بزرگترین جهش های خود را ثبت کرد.

در کمتر از یک روز قیمت بیت کوین از ۷۵۰۰ دلار به ۱۰۱۰۰ دلار رسید. در حال حاضر با کمی اصلاح کاهشی به قیمت ۹۶۰۰ دلار رسید. قیمت بیت کوین طی ۲۴ ساعت تا ۳۰ درصد افزایش یافت. این ارز طی یک هفته ۲۲ درصد و طی یک ماه ۱۴ درصد رشد کرده است. آخرین باری که قیمت بیت این قیمت را تجربه کرد، پایان ماه سپتامبر بود.

علاوه بر این تسلط بیت کوین یا سهم بیت کوین از ارزش کل بازار نیز افزایش یافت و با افزایشی ۳ درصدی به ۶۷٫۶ درصد رسید. ارزش کل بازار نیز افزایش یافته و به مقدار ۲۴۸ میلیارد دلار رسیده است.

جف درومن، مدیر ارشد سرمایه گذاری در آرکا که یک صندوق مدیریت دارایی در لس آنجلس بوده و در ارزهای رمزنگاری سرمایه گذاری می کند، به بلومبرگ گفت:

این احساس مثبت در بازار، همراه با ایجاد یک فرصت خرید مناسب در سطح ۷۵۰۰ دلار، باعث شده تا موج خرید بر موج فروش غالب شود و در پایان روز منجر به افزایش و بالاتر رفتن قیمت ها در بازار شد.

ثبت یکی از تاریخی ترین افزایش های قیمت بیت کوین ثبت یکی از تاریخی ترین افزایش های قیمت بیت کوین

در حالی که نظرات، متفاوت با آنچه در بازار رخ می داد بود، بسیاری از تحلیلگران این افزایش را به اخبار اخیر در مورد کشور چین نسبت می دهند. رئیس جمهور چین از مقامات این کشور خواست که به دلیل اهمیت فناوری بلاک چین، سرعت پذیرش این فناوری را افزایش دهند.

همچنین در روز جمعه بکت، پلتفرم مبادلات قراردادهای آتی بیت کوین مستقر در ایالات متحده، رکورد جدید سالیانه خود را به تعداد ۱۱۷۹ قرارداد، ثبت کرد که ۸۴ درصد بیشتر از رکورد قبلی خود در اوایل هفته است.

این در حالی است که ۱۰ آلت کوین برتر بازار بین ۷ تا ۲۰ درصد افزایش داشته اند. اتریوم تا ۱۶ درصد و ریپل تا ۹ درصد افزایش را تجربه کردند. با این حال نسبت به بیت کوین تنها چند ارز در بین ۱۰۰ ارز برتر بازار افزایش داشتند. اتریوم در مقابل بیت کوین ۱۰ درصد و ریپل ۱۵٫۵ درصد کاهش داشته اند.

محقق و تحلیلگر بازار ارزهای رمزنگاری، ویلی وو، گفت که از نظر وی بازار افزایشی بیت کوین در ۳ مرحله است:

مرحله اول یک تجمع افزایشی است. ما هنوز در این مرحله قرار داریم. مرحله دوم یک افزایش مناسب در طولانی مدت، ثابت و با نوسانات کم است. مرحله سوم یک مرحله هیجانی است که نوسانات از کنترل خارج می شود. مرحله دوم در بازه زمانی فعلی و چند ماه قبل از رخ دادن نصف شدن پاداش استخراج در مه ۲۰۲۰ رخ خواهد داد. این بهترین زمان برای سرمایه گذاری با ثبات یا سرمایه گذاری مطمئن در دراز مدت است.


منبع خبر ” coinsara ”
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن