دنیای ارز دیجیتال

تیم دراپر : بعد از بحران بیت کوین مردم را نجات میدهد نه دولت ها!

در پی بازیابی قیمت بیت کوین پس از چند ریزش بازار ‌طی هفته گذشته، تیم دراپر سرمایه گذار میلیاردر معروف پیش بینی خوش بینانه دیگری درباره بیت کوین عنوان کرد. دراپر در تاریخ ۱۶ مارس طی مصاحبه با پادکست ۴۱۵ Stories، غیرمتمرکزسازی ایجاد شده توسط بیت کوین و سایر فناوری های جدید را به عنوان ابزاری مهم خواند که قابلیت تبدیل بزرگترین صنایع جهان را دارد.

بیت کوین مشکلات را برطرف خواهد کرد، نه بانک ها و دولت ها

طبق سخنان تیم دراپر، بیت کوین بر خلاف ارزهای دیجیتال مهم متعلق به نهادهای متمرکز نظیر بانک ها و دولت ها، یکی از مهم ترین ابزار در زمان بحران اقتصادی جهانی پیش رو خواهد بود. دراپر با اشاره به مصاحبه خود، در توییتر نوشت:

هنگامی که بحران به وجود بیاید، بیت کوین مشکلات را برطرف خواهد کرد، نه بانک ها و دولت ها.

دراپر طی مصاحبه با اعتماد کامل بیان کرد که فناوری های جدید نظیر بیت کوین هوش مصنوعی پتانسیل این را دارند تا تمام صنایع، از بانکداری تا بهداشت و درمان و‌ املاک را تغییر دهند. دراپر برای مثال به صنعت بیمه اشاره کرد و اذعان داشت که ترکیب هوش مصنوعی و بیت کوین، شروعی عالی برای شرکت بیمه ای است.
دراپر در این خصوص گفت:

برای مثال، من می‌توانم یک شرکت بیمه را با عامل هوش مصنوعی به منظور تعیین کلاهبرداری ها و قراردادهای هوشمند شامل بیت کوین افتتاح کنم و تمام این موارد را در بلاک‌چین قرار دهم.

گفتنی است تیم دراپر برای پیش بینی خود از قیمت ۲۵۰,۰۰۰ دلاری بیت کوین شناخته می‌شود.

بیت کوین به عنوان یکی از طرفداران مهم صنعت ارز دیجیتال شناخته می‌شود. دراپر در کنار سایر طرفداران شناخته شده بیت کوین نظیر آنتونی پامپلیانو و جان مکافی برای پیش بینی های خود در خصوص قیمت بیت کوین شناخته می‌شود. وی پس از آنکه پیش بینی کرد قیمت بیت کوین تا انتهای سال ۲۰۲۲ به ۲۵۰,۰۰۰ دلار خواهد رسید، این پیش بینی را افزایش داد و گفت که این قیمت می‌تواند قدرت بین کوین را نشان دهد. در ماه فوریه ۲۰۲۰ اعلام کرد که به دلیل حضور کامل در عرصه بیت کوین، از ماه آگوست ۲۰۱۹ از بازار بورس خارج شده است.

دراپر علاوه بر خوش بین بودن در خصوص ارزهای دیجیتال، در توسعه های این فناوری نیز سرمایه گذاری کرده است. طبق گزارش کوین تلگراف، تیم دراپر پتانسیل های بسیار زیادی در فناوری هایی نظیر دیفای مشاهده می‌کند. وی در تاریخ ۱۶ مارس در بازار پول دیفای DAO سرمایه گذاری کرد و سهامی به شکل توکن نظارتی آتی DMG خریداری کرد.

منبع خبر “میهن بلاک چین”

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید