دنیای ارز دیجیتال

تغییرات در پاداش ماینینگ زی‌کش؛ طرح جدید تایید شد!

نظرسنجی اخیر، حمایت جامعه از تغییرات پاداش ماینینگ زی‌کش در ماه نوامبر ۲۰۲۰ را نشان می‌دهد.

بلاگ Electronic Coin Company یا همان ECC در تاریخ ۲۸ ژانویه نوشت با حذف ‌پاداش ماینینگ زی کش در ماه نوامبر، ماینینگ این کوین حریم خصوصی با شرایط پیچیده ای مواجه می‌شود.

رای گیری جامعه در خصوص ویژگی های جدید

بنیاد زی‌کش از طریق راه های ارتباطی مختلف نظیر تلگرام و توییتر نظر جامعه خود در خصوص ادامه پرداخت های مربوط به ماینینگ را جویا شد.

توزیع پاداش ماینینگ جدید که در ماه نوامبر و طبق نظرسنجی جامعه طی هاوینگ این کوین انجام می‌شود به صورت زیر خواهد بود: ۸۰ درصد برای ماینرها، ۷ درصد برای ECC، پنج درصد برای بنیاد زی‌کش و ۸ درصد برای Grants. بنیاد زی کش بودجه توسعه، تحقیقات و سایر پروژه های اکوسیستم را از طریق پلتفرم Grants تامین می‌کند

در این گزارش آمده است:

شرکت کنندگان Grant، بیشترین بخش سرمایه های توسعه را دریافت خواهد کرد که این امر، اقدامات مرتبط با زی کش را غیرمتمرکزتر می کند. شرایط اعتبارسنجی رسمی و الزامات گزارش دهی هر شرکت کننده نیز معرفی شده است.

کنار گذاشتن فرمت قدیمی توسط زی کش

زی کش در سال ۲۰۱۶ با پاداش ماینینگ به وجود آمد. طراحی این پاداش ماینینگ به صورتی بود که تا سال ۲۰۲۰ باقی می‌ماند.

طبق ساختار پاداش اولیه، زی کش در حال حاضر ۸۰ درصد پاداش ماینینگ را به ماینرها و ۱۵ درصد به موسسان، سرمایه گذاران و سایر موارد و ۵ درصد دیگر را به ECC پرداخت می‌کند.

در این گزارش، توافق در حال انتظار از جانب بنیاد زی کش در خصوص تغییرات جدید خاطرنشان شده است.

نشان تجاری زی کش توسط بنیاد زی کش و ECC نظارت و حمایت می‌شود. شرایط این توافق به صورتی است که هیچکدام از طرفین اختیار مستقلی برای اعلام این موضوع را ندارد که زنجیره خاصی از زی کش، زنجیره اصلی است.

بنیاد زی کش و ECC در ادامه باید با همکاری یکدیگر پروپوزال مورد تایید جامعه و تغییرات کد شبکه برای ماه نوامبر نهایی کنند و منتظر پیوستن جامعه به آپدیت انتهای سال ۲۰۲۰ بمانند.

کوین تلگراف جویای اظهارنظر زوکو ویلکاکس اوهرن (Zooko Wilcox-O’Hearn) مدیرعامل ECC شد اما وی پاسخی نداد.منبع خبر “میهن بلاک چین”
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید