دنیای ارز دیجیتال

تحلیل‌گر مشهور هشدار داد: قیمت بیت کوین می‌تواند به ۵,۵۰۰ دلار برسد!

یکی از مشهورترین تحلیل‌گران بیت کوین می‌گوید این احتمال وجود دارد که قیمت بیت کوین پیش از آنکه دوباره روند صعودی‌اش را شروع کند، ماه‌ها در محدوده ۵,۵۰۰ دلار معامله شود.

به گزارش کوین تلگراف، پیتر براندت (Peter Brandt)، از بهترین تحلیل‌گران بیت کوین در توییت روز پنجشنبه خود، اعلام کرد که هدف او در کف قیمت بیت کوین ۵,۵۰۰ دلار است. اخبار منفی باعث شد تا قیمت بیت کوین روز پنجشنبه تا ۶,۸۵۰ دلار سقوط کند.

او در پاسخ به این سوال که پس از رسیدن قیمت به ۵,۵۰۰ دلار چه اتفاقی خواهد افتاد، گفت این احتمال وجود دارد که این روند بیش از چیزی که بسیاری اعتقاد دارند ادامه یابد. او در این خصوص گفت:

هدف ۵,۵۰۰ دلاری من فاصله زیادی با کمترین قیمت امروز [پنجشنبه] ندارد. اما فکر می‌کنم که چیزی که مایه تعجب خواهد بود مدت زمان و ذات این بازار است.

برندت در ادامه می‌افزاید:

فکر می‌کنم جولای سال ۲۰۲۰ هم کف قیمت داشته باشیم. این مسئله بیش از یک اصلاح قیمت برای گاوها ناراحت‌کننده خواهد بود.

اگر این اتفاق بیفتد، می‌تواند حالتی که در حال حاضر در میان دنبال کنندگان وضعیت بیت کوین وجود دارد را به شدت تغییر دهد چون به عقیده بیشتر سرمایه‌گذاران روند قیمت بیت کوین صعودی خواهد شد.

طبق گزارش‌ها و بر اساس مدل تولید و موجودی فعلی (Stock-to-Flow)، قیمت بیت کوین تا ماه می (اردیبهشت) سال آینده به طور میانگین ۸,۳۰۰ دلار خواهد بود.

پس از ماه می و رویداد هاوینگ (نصف شدن پاداش شبکه)، یک بازار صعودی شکل خواهد گرفت. هفته گذشته، تون وایس (Tone Vays) گفته بود که تاثیرات هاوینگ ممکن است پیش از رخ دادن آن، مشهود شوند.

وایس خاطر نشان کرد که قیمت بیت کوین ممکن است تا حدود ۴,۵۰۰ دلار نیز پایین بیاید؛ وایس در حالی این پیش بینی را انجام داد که ویلی وو (Willy Woo)، دیگر تریدر مطرح نیز آن را تایید کرده است.

از ابتدای هفته جاری (میلادی) تا به اینجا بیت کوین ۱۵ درصد سقوط را تجربه کرده است. به عقیده وو مشاهده چنین رفتاری نشان از «رو به جلو» بودن بازار دارد. وو در این خصوص اظهار داشت:

انتظار نوسانات بسیار بیشتری را دارم. قویاً می‌گویم که بازار در کوتاه مدت نزولی است. فکر نمی‌کنم این بار قیمت پس از هاوینگ از الگوهای پیشین تبعیت کند.

ماه جولای، وقتی قیمت بیت کوین از ۱۳,۸۰۰ به زیر ۹,۵۰۰ سقوط کرد، برندت هشدار داد که قیمت ممکن است تا ۸۰ درصد هم ریزش داشته باشد؛ این یعنی احتمال رسیدن قیمت بیت کوین به ۲,۷۶۰ دلار نیز وجود دارد!
منبع خبر ” ارزدیجیتال”

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید