دنیای ارز دیجیتال

بلاک چیر API رایگان در اختیار برنامه نویس‌ها قرار می دهد

بلاک چیر اولین شرکت بلاک چینی است که با بسته برنامه نویسی گیتاب برای دانش آموزان(GitHub Student Developer Pack) همکاری می کند و یک کلید رابط کاربری (API) رایگان در اختیار دانش آموزان قرار می دهد. به عنوان بخشی از برنامه، این کلید به دانش آموزان این امکان را می دهد تا ۱۰۰۰۰۰ درخواست ارائه کنند. این برنامه در اختیار بیش از یک میلیون دانش آموز در سراسر جهان قرار گرفته تا دسترسی رایگان به ابزارهای برنامه نویسی داشته باشند، بنابراین آنها می توانند به صورت عملی آن را یاد بگیرند. ۷۵ درصد از دانش آموزان برنامه نویس در خارج از محیط مدرسه مطالب را یاد می گیرند. انها از طریق اسناد، آموزش از طریق خصوصی، هاکاتون ها یا کنفرانس ها ابزارهای برنامه نویسی جدیدی را طراحی می کنند تا بعد از فارغ التحصیلی برای حرفه خود آمادگی کامل داشته باشند.

یدیژ داولتگالیف، رئیس تحقیقات بلاک چیر، گفت:

این یک روش عالی از سوی بلاک چیر است تا فناوری های بلاک چین را به صورت بازی، رایگان و آموزنده در اختیار مهندسان و دانشمندان آینده قرار دهد. ما همیشه از تحقیقات دانشگاهی،دانشجویان و دانش آموزان برای دسترسی رایگان به داده های بلاک چین پشتیبانی کرده ایم. اما این بسته به ما کمک می کند تا ضمن افزایش آگاهی دانش آموزان، روند دسترسی را آسان کنیم. مفتخریم که اولین شرکت بلاک چینی هستیم که با این بسته همکاری می کنیم و امیدوارم که بقیه شرکت ها هم به این برنامه ملحق شوند.

بلاک چیر API ها را برای ۱۴ بلاک چین مختلف، پروتکل امنی لایرو توکن های  ERC20 ارائه می دهد. دانش آموزان از طریق API می توانند برنامه غیر متمرکز خود را قوی کرده و یا از ویژگی های مرتب سازی، فیلتر و تجمع برای اهداف تحقیقاتی خود استفاده کنند. قابلیت های API بسیار زیاد هستند و حتی اجازه تحقیق کامل درباره کلید واژه های ذخیره شده در بلاک چین ها  را می دهند.

نکته ۱ :ERC20 مجموعه‌ای از قواعد و مقرراتی است که به شما کمک می‌کند یک قرارداد هوشمند را به همراه توکن‌هایش بر بستر اتریوم بسازید.

نکته ۲:هاکاتون در واقع رویدادی یک روزه تا یک هفته‌ای است که برنامه‌نویسان و افرادی که در زمینه تولید برنامه‌های تحت وب یا موبایلی فعال هستند در آن شرکت می‌کنند تا در توسعه پروژه‌هایی که در قالب چالش‌های متفاوت عرضه می‌شوند شرکت کنند.

نکته ۳: پروتکل امنی لایر( omni layer که پیشتر با نام mastercoin شناخته می شده ) یک پروتکل ارز دیجیتال است که هدف از ایجاد آن ، امکان انجام تراکنش های پیچیده رمز نگاری شده است. امنی لایر ارتباط بسیار نزدیکی با بیت کوین دارد.


منبع خبر ” coinsara ”
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید