دنیای ارز دیجیتال

بررسی روند بازار؛ کاهش قیمت بیت کوین و آلت کوین ها به سمت سطوح حیاتی

قیمت بیت کوین به زیر سطح حمایت ۸۲۰۰ دلار کاهش یافت. بیت کوین به سمت سطح حمایت ۸۰۰۰ دلار در حال عقب نشینی است و در حال حاضر ضررهایی را سبب شده است. به نظر می رسد قیمت بیت کوین برای بهبود باید از سطوح مقاومت سختی شامل ۸۳۰۰ دلار، ۸۴۰۰ و ۸۵۰۰ دلار عبور کند. به طور مشابه بسیاری از آلت کوین های بزرگ از جمله اتریوم، ریپل، اییاس، بیت کوین کش، لایت کوین، بایننس کوین، کاردانو و استلار نوسانات نزولی داشتند. به عنوان مثال اتریوم پایین تر از سطح حمایت ۱۷۵ دلار در حال مبادله است و امکان آزمودن سطح حمایت ۱۷۰ دلار وجود دارد. اما ریپل سطح حمایت ۰٫۲۴۲ دلار را حفظ کرده و اخیرا موفق به عبور از سطح مقاومت ۰٫۲۵ دلار شده است.

قیمت بیت کوین

قیمت بیت کوین اخیرا و پس از عبور از سطح حمایت ۸۲۰۰ دلار، سرعت روند نزولی خود را افزایش داد. بیت کوین حتی به سمت سطح حمایت ۸۰۰۰ دلار در حال سقوط بود، اما موفق شد قیمت را بالاتر از ۸۱۰۰ دلار حفظ کند. در صورت صعودی شدن روند، سطح مقاومت اولیه و کوتاه مدت در ۸۲۰۰ دلار قرار دارد که عبور از این سطح می تواند سبب افزایش قیمت تا ۸۳۵۰ دلار شود. سطح مقاومت اصلی همچنان در ۸۵۰۰ دلار قرار دارد.

در صورت کاهش قیمت، سطح حمایت ۸۰۰۰ دلار یک سطح اساسی خواهد بود. اگر قیمت به زیر ۸۰۰۰ دلار کاهش یابد می تواند باعث سقوط قیمت تا سطح ۷۸۵۰ دلار شود.

قیمت اتریوم

قیمت اتریوم به زیر سطح حمایت ۱۸۰ دلار سقوط کرد و حتی اخیرا سطح حمایت ۱۷۵ دلار را نیز شکست. اتریوم در حال حاضر در حال اصلاح صعودی قیمت و بهبود روند است. قیمت اتریوم پس از عبور از سطح قیمتی ۱۷۵ دلار باید از سطح مقاومت ۱۸۰ دلار عبور کند تا بتواند مقداری از ضررهای وارده را جبران نماید. سطح حمایت ۱۷۰ دلار برای اتریوم یک سطح قیمتی حیاتی است که عبور از این سطح سبب سقوط قیمت تا ۱۶۰ دلار و پایین تر خواهد شد.

قیمت بیت کوین کش، اییاس و ریپل

بیت کوین کش تلاش می کند تا سطح حمایت ۲۲۰ دلار را برای خود حفظ کند. اگر بیت کوین کش در حفظ این سطح حمایت شکست بخورد، ممکن است قیمت تا ۲۰۰ دلار کاهش یابد. در صورت صعودی شدن روند، سطح مقاومت سختی در قیمت ۲۳۰ دلار و ۲۳۵ دلار وجود دارد.

اییاس در حال حاضر پایین تر از سطح حمایت ۳ دلار در حال مبادله است و اخیرا سطح حمایت ۰٫۲۸۵ دلار را مورد آزمون قرار داده است. قیمت اییاس در حال حاضر با سطوح مقاومت ۳ دلار و ۳٫۰۵ دلار مواجه است. در صورت نزولی شدن روند، شکسته شدن سطح حمایت ۲٫۸۵ دلار ممکن است قیمت را تا ۲٫۶۵ دلار کاهش دهد.

قیمت ریپل سطح حمایت ۰٫۲۴۲ دلار را برای خود ثبت کرد و در حال حاضر بالاتر از سطح مقاومت ۰٫۲۵ دلار در حال مبادله است. عبور از سطح مقاومت ۰٫۲۵۳ دلار می تواند قیمت را تا سطح ۰٫۲۶۲ دلار افزایش دهد.

سایر آلت کوین ها

با وجود نزولی بودن قیمت بیت کوین، برخی از آلت کوین ها بیش از ۵ درصد افزایش را تجربه کردند. از جمله سنترالیتی(CENNZ)، دراگون کوین(DRG)، فکتوم(FCT)، آی او اس توکن(IOST)، انجین کوین(ENJ)، بیسیک اتنشن توکن(BAT) و نکسو(NEXO).

به طور کلی می توان گفت قیمت بیت کوین به آرامی رو به کاهش است و تلاش می کند تا سطح حمایت حیاتی ۸۰۰۰ دلار را حفظ کند. اگر قیمت بیت کوین به زیر ۸۰۰۰ دلار سقوط کند، ممکن است قیمت به ۷۸۵۰ دلار یا پایین تر برسد.


منبع خبر ” coinsara ”
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید