دنیای ارز دیجیتال

بررسی روند بازار؛ عملکرد بهتر اتریوم نسبت به بیت کوین

طی چند روز گذشته قیمت بیت کوین توانست سطح حمایت ۱۰۰۰۰ دلاری را حفظ کند و بالاتر از این سطح حمایت در حال مبادله است. قیمت بیت کوین حتی سطح مقاومت ۱۰۲۰۰ دلاری را نیز شکست. با این حال روند حرکت صعودی با سطوح مقاومت جدی در ۱۰۴۵۰ دلار و ۱۰۵۰۰ دلار مواجه شد. در حال حاضر قیمت بیت کوین کمی افت کرده که سطح حمایت اولیه برای این ارز در ۱۰۲۵۰ دلار قرار دارد. از سوی دیگر در روند آلت کوین های برتر علائم مثبتی دیده می شود. از جمله اتریوم، ریپل، اییاس، لایت کوین، بیت کوین کش و استلار. اتریوم اخیرا با افزایشی ۴ درصدی سطوح مقاومت ۱۸۵ و ۱۹۰ دلاری را شکست. ریپل نیز توانست بالاخره از سطح مقاومت ۰٫۲۶ دلار عبور کند.

قیمت بیت کوین

پس از صعود قیمت بیت کوین و نزدیک شدن به سطح مقاومت ۱۰۴۵۰ دلار، روند قیمت، اصلاحی نزولی داشت. قیمت بیت کوین در حال حاضر نزدیک قیمت ۱۰۳۰۰ دلار مبادله می شود. سطح حمایت اولیه برای بیت کوین در ۱۰۲۵۰ دلار قرار دارد. با این حال سطح حمایت اصلی در ۱۰۰۰۰ دلار است که سقوط به زیر این سطح می تواند روند نزولی را تسریع کند.

در صورت صعودی شدن روند، قیمت ۱۰۴۰۰ دلار به عنوان سطح مقاومت اولیه خواهد بود. سطح مقاومت اصلی نیز ۱۰۵۰۰ دلار است که عبور از این سطح مقاومت می تواند باعث افزایش تا سطح ۱۱۰۰۰ دلار شود.

قیمت اتریوم

قیمت اتریوم پس از این که یک سطح حمایت قوی در ۱۷۵ دلار تشکیل داد، شروع به صعود کرد و اخیرا توانسته از سطح مقاومت ۱۸۵ دلار عبور کند. اتریوم امروز با بیش از ۴ درصد افزایش نزدیک به قیمت ۱۹۵ دلار مبادله می شود. سطوح مقاومت بعدی در ۲۰۰ و ۲۰۸ دلار قرار دارد.

در صورت نزولی شدن روند قیمتی اتریوم، سطح مقاومت قبلی ۱۸۵ دلار به عنوان سطح حمایت اولیه و فوری فعلی عمل خواهد کرد. سطح حمایت کلیدی همچنان در ۱۷۵ دلار قرار دارد.

قیمت بیت کوین کش، اییاس و ریپل

قیمت بیت کوین کش بار دیگر از سطح مقاومت ۳۰۰ و ۳۰۵ دلار عبور کرد. اگر بیت کوین کش به روند صعودی خود ادامه دهد، توقف بعدی می تواند در سطح مقاومت ۳۲۵ دلار باشد. افت قیمت به زیر ۳۰۰ دلار ممکن است حرکت نزولی جدیدی را سبب شود.

روند قیمتی اییاس نیز علائم مثبتی را نشان می‌دهد و اخیرا توانسته به بالاتر از سطح مقاومت ۴ دلار برسد. در حال حاضر سطح مقاومت بعدی برای اییاس در ۴٫۲ دلار قرار دارد. در صورت نزولی شدن روند، سطح حمایت اصلی قیمت ۳٫۹۵ دلار است.

قیمت ریپل به طور پیوسته از سطوح مقاومت ۰٫۲۵۸ و ۰٫۲۶ دلار عبور کرد. ریپل در حال حاضر نزدیک قیمت ۰٫۲۶۳ دلار مبادله می شود و حفظ این روند می تواند قیمت ریپل را تا ۰٫۲۶۵ و ۰٫۲۶۶ دلار افزایش دهد.

سایر آلت کوین ها

در طی چند ساعت گذشته چندین آلت کوین افزایش بیش از ۵ درصدی را ثبت کردند. از جمله کوانت(QNT)، زیلیکا(ZIL)، بایت کوین(BCN)، تتا(THETA) و آردور(ARDR).

به طور کلی قیمت بیت کوین پس از شکست در عبور از سطح مقاومت ۱۰۴۰۰ دلار افت کرد. بنابراین قبل از این که بیت کوین دوباره حرکت افزایشی خود را آغاز کند، احتمال افت قیمت تا نزدیک ۱۰۰۰۰ دلار وجود دارد. از سوی دیگر اتریوم نیز ممکن است حرکت افزایشی تازه ای را شروع کند.


منبع خبر ” coinsara ”
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید