دنیای ارز دیجیتال

بررسی روند بازار؛ رشد بیت کوین و عملکرد بهتر آلت کوین ها

بیت کوین علائم مثبت زیادی را پس از عبور از سطح مقاومت ۷۳۵۰ دلار و ۷۴۰۰ دلار نشان می دهد. در صورتی که بتواند از سطح مقاومت ۷۶۵۰ دلار عبور کند، احتمالا بتواند تا سطح مقاومت ۸۰۰۰ و ۸۲۰۰ دلار صعود کند.

علاوه بر این بیشتر آلت کوین های بزرگ از جمله اتریوم، ریپل، بیت کوین کش، ترون، کاردانو، بایننس کوین، اییاس، لایت کوین و استلار نیز افزایش قیمت را تجربه کردند. اتریوم سطح مقاومت ۱۴۰ دلار را شکست و در حال نزدیک شدن به سطح مقاومت ۱۴۵ دلار است. ریپل نیز توانسته جهش قیمت مناسبی داشته باشد.

قیمت بیت کوین

اخیرا قیمت بیت کوین توانسته سطح مقاومت ۷۳۵۰ دلار را بشکند. این امر باعث شد تا درها برای رسیدن قیمت به ۷۴۰۰ و ۷۵۰۰ دلار باز شود. در حال حاضر بیت کوین از سطح مقاومت کوتاه مدت ۷۵۵۰ دلار عبور کرده و در حال نزدیک شدن به سطح مقاومت ۷۶۵۰ دلار است.

سطح مقاومت هفتگی برای بیت کوین در ۸۰۰۰ دلار قرار گرفته که عبور از آن باعث جهش قیمتی تا ۸۵۰۰ دلار می شود. در صورت نزولی شدن روند، سطح حمایت اولیه در ۷۴۰۰ دلار قرار دارد. سطح حمایت اصلی هفتگی نیز در ۷۳۵۰ دلار قرار گرفته.

قیمت اتریوم

قیمت اتریوم مسیر صعودی را طی کرد و از سطح مقاومت ۱۳۵ دلار عبور کرد.این باعث شد تا اتریوم بتواند بار دیگر سطح مقاومت ۱۴۰ دلار را بشکند. اتریوم در حال نزدیک شدن به سطح مقاومت ۱۴۵ دلار مبادله می شود.

در صورت نزولی شدن روند، سطح مقاومت قبلی ۱۳۵ دلار به عنوان سطح حمایت وارد عمل خواهد شد. اگر این سطح حمایت شکسته شود، سطح حمایت هفتگی در ۱۳۰ دلار قرار خواهد داشت.

قیمت بیت کوین، لایت کوین، ریپل

قیمت بیت کوین کش عملکرد عالی داشته است و سطح مقاومت ۲۳۰ دلار را شکست. قیمت بیت کوین کش در حال حاضر با بیش از ۵ درصد رشد، بالاتر از سطح ۲۳۵ دلار قرار گرفته است. سطوح مقاومت بعدی برای بیت کوین کش در ۲۴۲ دلار و ۲۴۵ دلار قرار دارد. در صورت نزولی شدن روند، سطح حمایت ۲۲۵ دلار وارد عمل خواهد شد.

روند صعودی قیمت لایت کوین در حال شتاب گرفتن است و سطح مقاومت ۴۲ دلار را شکسته. لایت کوین توانسته بیش از ۴ درصد رشد کند و از سطح مقاومت ۴۵ دلار نیز گذشته است. به این ترتیب احتمال افزایش قیمت تا ۴۶٫۵ دلار و ۴۷٫۲ دلار افزایش یافته است.

قیمت ریپل به آرامی از سطح مقاومت ۰٫۱۹۵ دلار عبور کرد و حتی توانست سطح مقاومت ۰٫۲ دلار را بشکند. ریپل توانسته با افزایش قیمت خارق العاده ۹ درصدی سطح مقاومت ۰٫۲۱ دلار را بشکند. در صورت نزولی شدن روند، سطح حمایت هفتگی در ۰٫۱۹۲ دلار قرار گرفته است.

سایر آلت کوین ها

با توجه به صعودی بودن احساسات در بازار، برخی از آلت کوین ها توانسته اند بیش از ۵ درصد رشد را ثبت نمایند. از جمله مید سیف کوین(MAID)، بایت کوین(BCN)، کایبرنتورک(KNC)، دوج کوین(DOGE)، دش(DASH)، مونرو(XMR)، تتا(THETA) و آنتولوژی(ONT).

به طور کلی قیمت بیت کوین با عبور از سطح مقاومت ۷۴۰۰ دلار توانسته عملکرد مناسبی داشته باشد و در صورت عبور از سطح مقاومت ۷۶۵۰ دلار درها برای رسیدن به ۸۰۰۰ دلار باز می شود.


منبع خبر ” coinsara ”
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید