دنیای ارز دیجیتال

بررسی روند بازار؛ رسیدن بیت کوین و آلت کوین ها به سطوح مقاومت جدی

پس از کاهش ناخوشایند قیمت بیت کوین تا سطح حمایت ۶۵۵۰ دلار، این ارز یک روند افزایشی را آغاز کرد و توانست بیش از ۱۰ درصد رشد را ثبت نماید. بیت کوین توانسته سطوح مقاومت ۶۸۵۰ دلار و ۷۰۰۰ دلار را بشکند. با این حال به نظر می رسد بیت کوین تلاش دارد تا بالاخره به سطح قیمتی ۷۳۵۰ دلار برسد.

به طور مشابه بسیاری از آلت کوین های اصلی مانند اتریوم، ریپل، بیت کوین کش، ترون، کاردانو، بیت کوین اس وی، اییاس، لایت کوین و استلار یک جهش مناسب را تجربه کردند. اتریوم سطح مقاومت ۱۴۵ دلار را شکست، اما با سطوح مقاومت جدی در ۱۵۰ و ۱۵۵ دلار مواجه است. ریپل نیز علیرغم افزایش قیمت، با سطوح مقاومت جدی در ۰٫۲۲ و ۰٫۲۲۲ دلار مواجه شده.

قیمت بیت کوین

قیمت بیت کوین پس از ثبت سطح حمایت ۶۵۵۰ دلار، توانست یک اصلاح قیمت صعودی را آغاز کند. بیت کوین سطوح مقاومت ۶۸۵۰ دلار و ۷۰۰۰ دلار را شکست. این ارز توانست حتی به بالاتر از سطح قیمتی ۷۲۰۰ دلار برسد. اما در برابر سطوح مقاومت ۷۳۵۰ دلار و ۷۴۲۰ دلار قرار دارد.

سطح مقاومت اصلی برای تغییر روند احتمالی، در ۷۶۵۰ دلار قرار دارد که عبور از این سطح مقاومت می تواند باعث شود کنترل بازار از اختیار موج فروش خارج شود. در صورت نزولی شدن روند، سطح حمایت اولیه در ۷۰۰۰ دلار قرار دارد. اگر این سطح حمایت شکسته شود، سطح حمایت بعدی در ۶۸۵۰ دلار قرار گرفته است.

قیمت اتریوم

اتریوم در یک افزایش بیش از ۱۰ درصدی، سطوح مقاومت ۱۴۰ و ۱۴۵ دلار را شکست. اتریوم حتی به سطح مقاومت ۱۵۰ دلار نزدیک شد، اما موفق به حفظ این روند نشد. در حال حاضر اتریوم پایین تر از سطح مقاومت ۱۵۰ دلار مبادله می‌شود و اگر روند قیمتی اتریوم نزولی شود، سطوح حمایت در ۱۴۵ دلار و ۱۴۲ دلار قرار دارد.

سطوح مقاومت اتریوم در حال حاضر در ۱۵۰ دلار، ۱۵۲ دلار و ۱۵۵ دلار قرار دارد. عبور از سطح مقاومت ۱۵۵ دلار باعث آغاز حرکت صعودی جدید اتریوم خواهد شد.

قیمت بیت کوین کش، لایت کوین و ریپل

قیمت بیت کوین کش پس از رسیدن به سطح حمایت ۱۹۵ دلار، حرکت صعودی خود را آغاز کرد و به بالاتر از سطوح مقاومت ۲۰۰ و ۲۱۰ دلار رسید. قیمت بیت کوین کش برای ادامه حرکت صعودی خود باید سطوح مقاومت ۲۱۵ دلار و ۲۲۰ دلار را بشکند. به این ترتیب امکان افزایش قیمت تا سطح مقاومت کلیدی ۲۵۰ دلار وجود دارد. در غیر اینصورت سطوح حمایت برای این ارز در ۲۰۰ و ۱۹۵ دلار قرار دارد.

یک موج خرید قوی پس از رسیدن قیمت لایت کوین به سطح ۴۲٫۲ دلار ایجاد شد. در نتیجه لایت کوین توانست سطح مقاومت ۴۵ دلار را بشکند. با این حال لایت کوین هنوز با سطوح مقاومت جدی در ۴۸٫۸ دلار و ۴۹٫۵ دلار مواجه است.

قیمت ریپل به نظر می رسد سطح حمایت ۰٫۲ را به عنوان یک سطح حمایت جدید شکل داده است. ریپل در حال حاضر بالاتر از سطح ۰٫۲۱۵ دلار مبادله می شود. اگر قیمت به بالاتر از سطح مقاومت ۰٫۲۲ دلار و ۰٫۲۲۲ دلار برسد، شانس افزایش قیمت و خروج ریپل از روند نزولی افزایش می یابد. سطح مقاومت کلیدی بعدی در نزدیکی سطح ۰٫۲۳۵ دلار قرار گرفته است.

سایر آلت کوین ها

در این شرایط بسیاری از آلت کوین ها توانستند افزایش بیش از ۱۰ درصدی را تجربه کنند. از جمله: استوریوم(STO)، فیوژن(FSN)، میکر(MKR)، ویچین(VET)، استیم(STEEM)، زن کش(ZEN)، کازموس(ATOM)، استاتوس(SNT) و ماتیک نتورک(MATIC).

به طور کلی، قیمت بیت کوین با حرکتی قابل توجه، به بالاتر از ۷۰۰۰ دلار رسیده است. اما بیت کوین برای شروع یک حرکت صعودی باید بتواند سطوح مقاومت ۷۳۵۰ دلار و ۷۵۰۰ دلار را بشکند. در غیر اینصورت احتمال افت دوباره قیمت تا سطح حمایت ۷۰۰۰ دلار و ۶۸۵۰ دلار وجود دارد


منبع خبر ” coinsara ”
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید