دنیای ارز دیجیتال

بررسی روند بازار؛ حفظ سطح حمایت بیت کوین و افزایش قیمت آلت کوین ها

پس از شکست روند نزولی بیت کوین، قیمت این ارز حرکت صعودی مناسبی را با گذشت از سطح مقاومت ۹۲۵۰ دلار آغاز کرد. بیت کوین حتی از سطح مقاومت ۹۴۰۰ دلار عبور کرد، اما در عبور از سطح مقاومت ۹۵۰۰ دلار شکست خورد. قیمت بیت کوین در حال حاضر یک روند تصحیح نزولی جزئی را آغاز کرده است.

حرکات مشابهی برای اتریوم و ریپل نیز مشاهده شد. اتریوم از سطح ۱۸۸ دلار عبور کرد اما نتوانست از سطح مقاومت ۱۹۰ دلار بگذرد. قیمت ریپل سطح مقاومت ۰٫۲۹۶ دلار را شکست، اما در حال حاضر تلاش دارد تا سطح حمایت ۰٫۳ را حفظ کند. از سوی دیگر حرکات صعودی مناسبی در چند آلت کوین از جمله لایت کوین، اییاس، استلار، بیت کوین اس وی، کوانتوم و کاردانو مشاهده می شود.

قیمت بیت کوین

اخیرا قیمت بیت کوین توانست حرکت اصلاحی صعودی مناسبی را در سطح ۹۲۵۰ دلار آغاز کند و حتی از سطح مقاومت ۹۴۰۰ دلار عبور کند. قیمت بیت کوین حتی به سمت سطح مقاومت ۹۵۰۰ دلار خیز برداشت و به آن نزدیک شد، اما در عبور از آن موفق نبود. بنابراین قیمت این ارز اصلاح نزولی جزئی را در حال حاضر داشته و به زیر سطح قیمتی ۹۴۰۰ دلار افت کرده است.

در حال حاضر سطح حمایت برای بیت کوین در ۹۲۰۰ دلار قرار دارد. اگر روند نزولی ادامه یابد، سطوح حمایت بعدی برای بیت کوین در ۹۱۲۰ دلار و ۹۰۸۰ دلار قرار دارد. سطح حمایت اصلی برای بیت کوین هنوز در ۹۰۰۰ دلار قرار دارد. در صورت صعودی شدن دوباره روند، سطوح مقاومت در ۹۳۵۰ دلار و ۹۴۰۰ دلار قرار گرفته است.

قیمت اتریوم

قیمت اتریوم حرکت صعودی خود را با گذر از سطح مقاومت ۱۸۵ دلار آغاز کرد. اتریوم حتی از سطح مقاومت ۱۸۸ دلار عبور کرد اما در سطح قیمتی ۱۹۰ دلار با مقاومت جدی روبرو شد. قیمت اتریوم در حال حاضر کمی کاهش یافته و به سطح حمایت اولیه ۱۸۵ دلار نزدیک شده است.

در صورت ادامه روند نزولی، سطح حمایت اصلی و مهم در ۱۸۰ دلار قرار گرفته است. برای ایجاد یک رود صعودی ملموس، اتریوم باید بتواند سطح مقاومت ۱۹۰ دلار را بشکند.

قیمت بیت کوین کش، اییاس و ریپل

قیمت بیت کوین کش در حال حاضر پایین تر از سطح مقاومت ۳۰۰ دلار تثبیت شده است. سطح حمایت اولیه برای بیت کوین کش در ۲۸۰ دلار قرار دارد. اگر بیت کوین کش موفق به حفظ این سطح حمایت نشود، افت قیمت می تواند تا سطح حمایت ۲۶۵ دلار ادامه یابد. اصلی ترین سطوح مقاومت برای این ارز در ۲۹۵ دلار و ۳۰۰ دلار واقع شده.

قیمت اییاس در حال حاضر با عبور از سطح مقاومت ۳٫۳۵ دلار بیش از ۶ درصد صعود داشته است. این ارز توانسته اخیرا از سطح مقاومت ۳٫۵ دلار بگذرد. سطح مقاومت بعدی برای اییاس در ۳٫۶۵ دلار قرار دارد. در صورت نزولی شدن روند قیمتی اییاس، سطح حمایت برای این ارز در ۳٫۳۵ دلار قرار دارد.

قیمت ریپل از سطح مقاومت ۰٫۲۹۲ دلار، ۰٫۲۹۵ دلار و ۰٫۳ دلار عبور کرد. در حال حاضر این ارز در برابر سطح مقاومت ۰٫۳۰۴ دلار قرار گرفته. سطح حمایت اصلی در حال حاضر برای ریپل ۰٫۲۹۵ دلار است.

سایر آلت کوین ها

در ۲۴ ساعت گذشته تعدادی از آلت کوین ها توانسته اند بیش از ۵ درصد رشد داشته باشند. از جمله: استلار، کومودو(KMD)، چیلیز(CHZ)، آگور(REP)، آاترنیتی(AE)، کازموس(ATOM)، نانو(NANO) و کوانت(QNT).

به طور کلی قیمت بیت کوین بالاتر از سطح حمایت کلیدی ۹۰۰۰ دلار قرار گرفته. به این ترتیب امکان افزایش قیمت و عبور از سطوح مقاومت ۹۴۰۰ دلار و ۹۵۰۰ دلار وجود دارد. در کوتاه مدت و پیش از حرکت اصلی، ممکن است نوسانات قیمتی حتی بالاتر از ۹۵۰۰ دلار یا پایین تر از ۹۰۰۰ دلار دیده شود.


منبع خبر ” coinsara ”
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید