دنیای ارز دیجیتال

بررسی روند بازار؛ بیت کوین و آلت کوین ها نزدیک به سطوح آسیب‌پذیر

در سه روز گذشته قیمت بیت کوین اغلب پایین تر از سطوح مقاومت ۷۳۵۰ دلار و ۷۴۰۰ دلار مبادله می شد. در صورتی که قیمت موفق به عبور از این سطوح مقاومت نشود، موج نزولی دیگری می تواند قیمت را به پایین تر از سطح حمایت ۷۲۰۰ دلار برساند.

به همین ترتیب بیشتر آلت کوین های بزرگ و مهم در یک بازه محدود و با روند نزولی جزئی معامل می شوند. از جمله اتریوم، ریپل، بیت کوین کش، کاردانو، بایننس کوین، اییاس، لایت کوین، ترون و استلار. اتریوم تلاش می کند تا از سطوح مقاومت ۱۵۰ دلار و ۱۵۲ دلار عبور کند. ریپل نیز در حال نزدیک شدن به سطح مقاومت ۰٫۲۲ دلار و ۰٫۲۲۲ دلار است.

قیمت بیت کوین

قیمت بیت کوین پس از نزدیک شدن به سطح حمایت ۷۲۰۰ دلار، تلاش کرد تا به بالاتر از سطح مقاومت ۷۳۵۰ دلار و ۷۴۰۰ دلار صعود کند. با این حال نتوانست سطح مقاومت ۷۴۰۰ دلار را بشکند.

برای شروع یک حرکت صعودی، قیمت بیت کوین باید موفق به شکست سطوح مقاومت ۷۳۵۰ دلار و ۷۴۰۰ دلار شود. در غیر اینصورت احتمال وجود موج نزولی دیگری به پایین تر از سطوح حمایت ۷۲۰۰ دلار و ۷۱۵۰ دلار در کوتاه مدت وجود دارد. سطح حمایت اصلی در ۶۹۵۰ دلار و ۶۸۵۰ دلار قرار دارد.

قیمت اتریوم

قیمت اتریوم در تلاش است تا از سطح مقاومت ۱۵۰ دلار و ۱۵۲ دلار عبور کند. در صورت عبور قیمت از سطح مقاومت ۱۵۲ دلار، قیمت اتریوم می تواند تا سطح مقاومت ۱۵۸ دلار و ۱۶۰ دلار افزایش یابد.

در صورت نزولی شدن روند، سطح حمایت اولیه در ۱۴۷ دلار قرار گرفته است. اگر اتریوم موفق به حفظ این سطح حمایت نشود، قیمت می تواند تا ۱۴۵ دلار و حتی ۱۳۵ دلار کاهش یابد.

قیمت بیت کوین کش، لایت کوین و ریپل

قیمت بیت کوین کش به بالاتر از سطح حمایت ۲۰۰ دلار افزایش یافت و در حال حاضر در برابر سطوح مقاومت ۲۱۵ دلار و ۲۲۰ دلار قرار دارد. در صورتی که بیت کوین کش بتواند از سطح مقاومت ۲۲۰ دلار عبور کند، قیمت ممکن است تا ۲۵۰ دلار افزایش یابد.

لایت کوین همچنان بالاتر از سطح حمایت ۴۵ دلار مبادله می شود. برای ادامه روند صعودی خود، لایت کوین مجبور به شکست سطوح مقاومت ۴۷٫۵ دلار و ۴۸٫۵ دلار است. سطح مقاومت اصلی در ۵۰ دلار قرار گرفته است. در صورت نزولی شدن روند، شکست سطح حمایت ۴۴٫۵ دلار می تواند قیمت را تا ۴۰٫۵ دلار کاهش دهد.

قیمت ریپل نتوانست سطح حمایت ۰٫۲۲ دلار را حفظ کند. قیمت ریپل کاهش یافته و پایین تر از سطح قیمتی ۰٫۲۲ دلار مبادله می شود. برای حرکت مثبت، ریپل باید بتواند در کوتاه مدت به بالاتر از سطح ۰٫۲۲۲ دلار و ۰٫۲۲۵ دلار برسد.

سایر آلت کوین ها

امروز تعدادی از آلت کوین ها توانستند افزایش بیش از ۵ درصدی را تجربه کنند. از جمله سینتتکس نتورک توکن(SNX)، راون کوین(RVN)، آی او اس توکن(IOST)، ماتیک نتورک(MATIC)، دیجیکسداو(DGD)، کمودو(KMD) و میکر(MKR).

به طور کلی می توان گفت که بیت کوین تنها می تواند زمانی حرکت صعودی قدرتمند خود را آغاز کند که سطح مقاومت ۷۴۰۰ دلار را بشکند. سطح مقاومت بعدی در این صورت در ۷۵۵۰ دلار و ۷۶۵۰ دلار قرار دارد. اگر بیت کوین موفق به این امر نشود، احتمالا سطح حمایت ۶۸۵۰ دلار را دوباره امتحان خواهد کرد.


منبع خبر ” coinsara ”
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن