دنیای ارز دیجیتال

بررسی روند بازار؛ بیت کوین و آلت کوین ها در حال آماده شدن برای حرکت بعدی

بیت کوین در چند روز گذشته در محدوده باریک بالاتر از ۹۰۰۰ دلار مبادله می شود. به نظر می رسد بیت کوین تلاشی تازه را برای عبور از سطح مقاومت ۹۳۰۰ دلار و ۹۴۰۰ دلار آغاز کرده است.

به همین ترتیب، بسیاری از آلت کوین ها نوسانات جدیدی را آغاز می کنند که می تواند برای صعود باشد و یا گذشتن از سطح حمایت. از جمله مهمترین این آلت کوین ها می توان به اتریوم، اییاس، بیت کوین کش، ریپل، لایت کوین، بایننس کوین، کاردانو و ترون اشاره کرد. اتریوم در حال حاضر توانسته است سطح حمایت ۱۸۰ دلار را حفظ کند. اما ریپل سطح حمایت خود را به ۰٫۲۹ دلار کاهش داده است. حرکت قابل توجه امروز مربوط به استلار است که یک افزایش بیش از ۱۰ درصدی داشته.

قیمت بیت کوین

بیت کوین اخیرا بالاتر از سطح حمایت ۹۰۰۰ دلار نوسان داشته است. به نظر می رسد این ارز در حال آماده شدن برای حرکت بعدی است. اگر بیت کوین سطح حمایت ۹۰۰۰ دلار را بشکند، توقف بعدی احتمالا در سطح ۸۸۵۰ دلار خواهد بود. کاهش بیشتر، قیمت را به سمت ۸۵۵۰ دلار سوق می دهد.

اما در صورتی که بیت کوین حرکت صعودی داشته باشد، سطح مقاومت اولیه در ۹۲۵۰ دلار قرار گرفته که برای صعود بیشتر شکستن این سطح مقاومت حیاتی است. سطح مقاومت اصلی قیمت ۹۵۰۰ دلار است و عبور از آن می تواند قیمت بیت کوین را ۵ رقمی کند.

قیمت اتریوم

قیمت اتریوم اخیرا به زیر سطح حمایت ۱۸۵ دلار کاهش یافت. اتریوم حتی سطح حمایت ۱۸۰ دلار را آزمود، اما بعدا بهبود یافت. در حال حاضر قیمت، بالاتر از سطح حمایت ۱۸۰ دلار تثبیت شده است. به نظر می رسد عبور از این سطح حمایت باعث افت بیشتر قیمت تا ۱۷۵ دلار و ۱۷۲ دلار خواهد شد. برای ایجاد یک روند افزایشی مناسب، اتریوم باید از سطوح مقاومت ۱۸۵ دلار و ۱۸۸ دلار عبور کند. سطوح مقاومت بعدی برای این ارز در ۱۹۵ دلار و ۲۰۰ دلار قرار دارد.

قیمت بیت کوین کش، اییاس و ریپل

قیمت بیت کوین کش اخیرا در حال نزدیک شدن به سطح مقاومت ۳۰۵ لار بود. اما با یک تصحیح نزولی قیمت مواجه شد. قیمت بیت کوین کش به زیر سطح حمایت ۲۹۰ دلار رسید و پس از آن به سمت ۲۸۰ دلار کاهش پیدا کرد و حتی از این سطح حمایت نیز عبور کرد. در صورت کاهش بیشتر، سطح حمایت بعدی در ۲۶۵ دلار قرار خواهد داشت.

اییاس نتوانست قیمت را بالاتر از ۳٫۳ دلار حفظ کند و به زیر سطح حمایت ۳٫۲۵ دلار رسید. قیمت در حال حاضر اصلاح شده و به بالاتر از ۳٫۲۵ دلار بازگشته است. در صورت افت مجدد، قیمت می تواند تا سطح حمایت ۳ دلار کاهش یابد. در صورت صعود، سطح مقاومت نزدیک ۳٫۳۵ دلار و ۳٫۴ دلار قرار دارد.

قیمت ریپل نتوانست سطح حمایت ۰٫۳ دلار را حفظ کند. در نتیجه قیمت به زیر سطوح حمایت ۰٫۲۹۵ کاهش یافت و حرکت صعودی خود را مجددا از ۰٫۲۹۲ دلار آغاز کرد. سطح حمایت بعدی در صورت عبور از قیمت ۰٫۲۹۲ دلار در ۰٫۲۸۵ دلار قرار گرفته است.

سایر آلت کوین ها

علیرغم این نوسانات محدود، چندین آلت کوین توانستند افزایش بیش از ۵ درصدی داشته باشند. از جمله تاندر توکن(TT)، لمبدا(LAMB)، زیلیکا(ZIL)، دکرد(DCR)، سنترالیتی(CENNZ)، آی او اس توکن(IOST)، استلار(XLM) و استیم(STEEM).

به طور کلی قیمت بیت کوین نزدیک سطح حمایت ۹۰۰۰ دلار قرار دارد. تا زمانی که قیمت بالاتر از این سطح حمایت قرار داشته باشد، احتمال افزایش قیمت بیشتر وجود خواهد داشت. اگر این افزایش رخ ندهد، افت قیمت تا ۸۵۵۰ دلار محتمل خواهد بود.


منبع خبر ” coinsara ”
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید