دنیای ارز دیجیتال

بررسی روند بازار؛ بیت کوین و آلت کوین ها در حال اصلاح افزایشی

روز گذشته قیمت بیت کوین بسیار پایین تر از سطوح مقاومت ۷۸۵۰ دلار و ۷۶۵۰ دلار قرار گرفت. بیت کوین حتی به زیر سطح حمایت ۷۵۵۰ دلار کاهش یافت و تا سطح حمایت بحرانی ۷۳۰۰ دلار سقوط کرد. قیمت در حال حاضر در حال تصحیح افزایشی است، اما احتمالا در نزدیکی سطوح ۷۵۰۰ دلار و ۷۶۲۰ دلار با مقاومت جدی مواجه است.

به همین ترتیب بسیاری از آلت کوین های بزرگ مثل اتریوم، اییاس، ریپل، بیت کوین کش، لایت کوین، بایننس کوین، کاردانو و استلار نیز در حال اصلاح قیمت افزایشی هستند، اما مسلما در این مسیر با موانع زیادی مواجه هستند. اتریوم بالاتر از ۱۶۰ دلار مبادله می شود، اما به احتمال زیاد تا ۱۶۵ دلار افزایش یابد. از سوی دیگر، ریپل بالاتر از سطح حمایت ۰٫۲۷ قرار دارد و احتمالا سطح مقاومت جدی برای این ارز در ۰٫۲۸۲ دلار قرار داشته باشد.

قیمت بیت کوین

قیمت بیت کوین پس از عبور از سطح حمایت ۷۵۰۰ دلار، در نزدیک قیمت ۷۳۰۰ دلار سطح پشتیبانی جدیدی را ثبت کرد. قیمت بیت کوین در حال حاضر در حال عبور از سطح مقاومت ۷۵۰۰ دلار است. با این حال بیت کوین با موانع اولیه در قیمت های ۷۵۲۰ دلار و ۷۵۵۰ دلار مواجه است.

سطح مقاومت اصلی برای بیت کوین در ۷۶۰۰ دلار قرار دارد که عبور از این سطح می تواند قیمت را دوباره تا ۷۸۵۰ دلار برساند. در صورت عدم موفقیت بیت کوین در عبور از سطوح مقاومت ۷۵۵۰ دلار و ۷۶۰۰ دلار، ممکن است قیمت دوباره ۷۳۰۰ دلار را تجربه کند. سطوح حمایت بعدی پس از این سطح قیمتی در ۷۲۵۰ دلار و ۷۱۰۰ دلار قرار دارد.

قیمت اتریوم

قیمت اتریوم در نزدیک قیمت ۱۵۴ دلار بازیابی شد و در حال حاضر با اصلاح قیمت افزایشی به بالاتر از سطح حمایت ۱۶۰ دلار بازگشته است. اما با مقاومت جدی در سطح ۱۶۵ دلار مواجه است. اگر قیمت اتریوم بتواند این سطح مقاومت را بشکند، درها برای صعود و بازگشت قیمت به ۱۷۲ دلار باز خواهد شد.

در صورت نزولی شدن روند، سطح حمایت اولیه در ۱۶۰ دلار قرار دارد که عبور از این سطح حمایت، سطح قیمتی ۱۵۴ دلار را وارد عمل خواهد کرد.

قیمت بیت کوین کش، اییاس و ریپل

قیمت بیت کوین کش پس از کاهش تا نزدیکی سطح حمایت ۲۰۰ دلار اصلاح شد. قیمت این ارز امروز در حدود ۴ درصد رشد کرد و به بالاتر از سطح ۲۱۵ دلار رسید. در صورت ادامه روند صعودی یک سطح مقاومت جدی در ۲۲۰ دلار و پس از آن در ۲۲۵ دلار قرار دارد. اگر روند نزولی شود، سطوح حمایت ۲۱۲ دلار و پس از آن ۲۰۵ دلار وارد عمل می شوند.

اییاس در حال تصحیح قیمت افزایشی خود به بالاتر از ۲٫۶۵ دلار است. سطح مقاومت برای این ارز در ۲٫۸ و ۲٫۸۵ دلار قرار دارد. در این سطوح احتمالا فشار فروش قابل توجهی رخ خواهد داد. در صورت نزولی شدن روند، سطح حمایت اصلی در ۲٫۶۲ دلار واقع شده است.

قیمت ریپل از سطوح مقاومت ۰٫۲۵ دلار و ۰٫۲۷۲ دلار عبور کرد و حتی توانسته با افزایشی ۴ درصدی از سطح ۰٫۲۸ دلار عبور کرده است. سطح مقاومت اولیه در ۰٫۲۸۲ دلار قرار دارد که عبور از این سطح، باعث ادامه روند صعودی ریپل خواهد شد.

سایر آلت کوین ها

طی امروز بسیاری از آلت کوین ها توانستند افزایش بیش از ۵ درصدی را تجربه کنند. از جمله ایکس ماکس(XMX)، بیت کوین اس وی(BSV)، سنتتیکس نتورک توکن(SNX)، کوانت(QNT)، کوکوین شیرز(KCS)، بایت کوین(BCN)، دیجیتکس فیوچرز(DGTX)، ترون(TRX) و هولو(HOT).

به طور کلی بیت کوین تلاش می کند تا بتواند تصحیح افزایشی خود را ادامه دهد. در عین حال چندین آلت کوین را نیز با خود همراه می کند. با این حال باید به این نکته اشاره کرد که موانع زیادی برای صعود قیمت بیت کوین، اتریوم، بیت کوین کش، اییاس و ریپل وجود دارد. با این حال ممکن است نوسانات کمی رخ دهد مگر این که بیت کوین بتواند به بالاتر از سطح قیمتی ۷۸۵۰ دلار برسد.


منبع خبر ” coinsara ”
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید