دنیای ارز دیجیتال

اینترنت موبایل در ایران کی وصل میشود؟

اینترنت موبایل در ایران کی وصل میشود؟ | ارزدیجیتال

پس از اتصال اینترنت‌های ثابت خانگی در ایران، به نظر می‌رسد که روند اتصال اینترنت‌ همراه (دیتا) هم آغاز شده است و طبق گزارش خبرگزاری‌های ایران، احتمالا تا یکی دو روز آینده به روال عادی باز می‌گردد. آمار نت بلاکس نشان می‌دهد که اینترنت همراه اکثر کاربران ایرانسل متصل شده است.

در حالی که اینترنت‌های ثابت (ADSL و TD-LTE) پس از حدود یک هفته قطعی در ایران متصل شده است، کاربران اپراتورهای تلفن همراه هنوز به طور کامل به اینترنت بین‌الملل دسترسی ندارند.

طبق داده‌های وب‌سایت نت بلاکس (NetBlocks.org) که اتصال اینترنت در سراسر جهان را رصد می‌کند، تا این لحظه ۸۵ درصد کاربران ایرانسل به اینترنت بین‌الملل همراه دسترسی دارند و این رقم برای اپراتور رایتل به یک درصد می‌رسد. درصد اتصال در اپراتور همراه اول هم همچنان صفر است.

  • ایرانسل: ۸۵ درصد
  • رایتل: ۱ درصد
  • همراه اول: ۰ درصد
اینترنت موبایل در ایران کی وصل میشود؟ اینترنت موبایل در ایران کی وصل میشود؟ اینترنت موبایل در ایران کی وصل میشود؟
آخرین آمار اتصال اینترنت همراه در ایران – ۳ آذر ۹۸ – ساعت ۱۷:۱۳

همچنین طبق آمار نت بلاکس تاکنون ۸۹ درصد از اینترنت کل ایران احیا شده است.

اینترنت موبایل در ایران کی وصل میشود؟ اینترنت موبایل در ایران کی وصل میشود؟ اینترنت موبایل در ایران کی وصل میشود؟ 1574620537 428
آخرین آمار نت بلاکس از اتصال اینترنت در ایران – ۳ آذر ۹۸ – ساعت ۱۶:۳۳

در حالی که طبق گزارش‌ها اینترنت خانگی در تمام کشور وصل شده است، برخی کاربران ساکن در استان‌های خوزستان، کردستان، اصفهان، البرز و شیراز از قطع بودن اینترنت (ثابت و موبایل) در برخی از نقاط استان‌هایشان خبر داده‌اند.

علیرغم آمار نت بلاکس که می‌گوید ۸۵ درصد از اینترنت اپراتور ایرانسل به روال سابق بازگشته است، شواهد عینی نشان می‌دهند که هنوز اینترنت ایرانسل متصل نیست.

در قسمت نظرات این مطلب بنویسید: آیا اینترنت موبایل شما وصل شده است؟

ممکن است علاقه مند باشید

موردی یافت نشد.


منبع خبر ” ارزدیجیتال”
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن