دنیای ارز دیجیتال

انباشت ۶۴,۰۰۰ بیت کوین روی یک کیف پول ناشناس طی چند روز اخیر

کیف پول ناشناس یک نهنگ که به تازگی مبالغ بسیار زیادی را از صرافی ارز دیجیتال هوبی (Huobi) برداشت کرده است، حالا دارای ۶۴,۰۰۰ واحد بیت کوین به ارزش بیش از ۴۲۷ میلیون دلار است.

به گزارش یوتودی، کیف پول ناشناسی به آدرس «۳D8qAoMkZ8F1b42btt2Mn5TyN7sWfa434A»، سه بار از صرافی ارز دیجیتال هوبی تراکنش‌های بسیار بزرگی دریافت کرده است. هر بار میزان بیت کوین‌های دریافت شده در چندین تراکنش تقسیم شده است و هر کدام از این تراکنش‌ها حامل ۱,۰۰۰ واحد بیت کوین بوده است.

قیمت بیت کوین طی دو سه روز گذشته حدود ۱۴ درصد افزایش پیدا کرده است و اکنون روی سطوح ۶,۷۰۰ دلار قرار دارد.

در پایان هفته گذشته، این کیف پول ۱۴,۰۰۰ بیت کوین، معادل بیش از ۹۳ میلیون دلار، دریافت کرد. روز دوشنبه، ۱۵,۰۰۰ بیت کوین دیگر، معادل بیش از ۱۰۰ میلیون دلار، به این کیف پول منتقل شد.

روز سه شنبه، این کیف پول ۹,۰۰۰ واحد بیت کوین دیگر دریافت کرد. این مبلغ در ۹ تراکنش (هر تراکنش ۱,۰۰۰ بیت کوین) طی یک ساعت منتقل شد.

طبق بررسی‌های انجام‌شده در وب‌سایت Blockchain.com، در زمان نگارش این مطلب، این کیف پول که مالک آن مشخص نیست، دارای بیش از ۶۵,۰۰۰ واحد بیت کوین است.

زمانی که سرمایه‌گذاران دانه‌درشت (نهنگ) دارایی‌های خود را از صرافی‌های بزرگ برداشت می‌کنند و به کیف پول‌های ناشناس انتقال می‌دهند، معامله‌گران آن را به عنوان یک سیگنال صعودی در نظر می‌گیرند.

The post انباشت ۶۴,۰۰۰ بیت کوین روی یک کیف پول ناشناس طی چند روز اخیر appeared first on ارزدیجیتال.


منبع خبر ” ارزدیجیتال”
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید