دنیای ارز دیجیتال

انباشت اتریوم و انتظار افزایش قیمت با راه اندازی اتریوم ۲٫۰

به نظر می رسد که نهنگ ها در حال انباشت اتریوم هستند و مقدار اتریومی که توسط ۱۰۰ کیف پول برتر کنترل می شود ، حدود ۲۵ درصد است. نهنگ ها منتظرند تا قیمت این ارز برتر بازار بعد از بهسازی و راه اندازی اتریوم ۲٫۰ افزایش پیدا کند. این بررسی توسط شرکت تحلیل داده های بلاک چین سانتیمنت (Santiment) انجام شد. این شرکت در توییتی اعلام کرد که تمرکز اتریوم در بین کیف پول های برتر نشان می دهد که نهنگ ها در حال انباشت هستند.

طبق تحلیل داده ها توسط سانتیمنت، همه سرمایه گذاران بزرگ بازار قبول دارند که قیمت  این توکن کمتر از ارزش واقعی آن بوده و آنها معتقدند که این یک بازی بزرگ برای نگهداری بلند مدت است. با این حال، این شرکت هشدار داد که نشانه های انباشت حرکت پارابولیک قیمت را در کوتاه مدت تضمین نمی کند. گاهی اوقات، قیمت بلافاصله پس از زیاد شدن انباشت، افزایش پیدا نمی کند.

وجود سرمایه گذاران ناشناس در ۱۰۰ کیف پول برتر

با وجود تحلیل سانتیمنت، تعدد سرمایه گذاران در ۱۰۰ کیف پول برتر وجود دارد. در حالی که ۲۰ تا از بزرگترین کیف پول ها متعلق به صرافی ها هستند. با توجه به داده های توکن آنالیست، کیف پول های هوبی، بایننس، بیت فینکس، پلونیکس، اوککس، جمینی، بیت استمپ، کراکن و بیترکس تقریبا ۱۸٫۵ میلیون اتریوم را در اختیار دارند که معادل ۱۶٫۸ درصد کل اتریوم های عرضه شده است.

ممکن است که نهنگ ها در حال انباشت اتریوم باشند، چون انتظار دارند که بهسازی و راه اندازی اتریوم ۲٫۰ می تواند منجر به روند صعودی دیگر قیمت برای این ارز برتر بازار شود. اتریوم ۲٫۰  تعدادی از به روزرسانی های اصلی برنامه ریزی شده برای پروتکل اتریوم برای رسیدگی به مسائل مربوط به سرعت و مقیاس، از جمله اثبات سهام و شاردینگ را ارائه می کند.

نکته: شاردینگ نوعی پارتیشن‌بندی پایگاه داده است که از آن به عنوان پارتیشن‌بندی افقی نیز یاد می‌شود. فرایند شاردینگ شامل شکستن یک پایگاه‌ داده بسیار بزرگ به اجزای کوچکتر و قابل مدیریت است. اجرای شاردینگ با هدف بهبود عملکرد و کاهش زمان پاسخ‌دهی انجام می‌شود.

خارج شدن اتریوم از محدوده جانبی

حدس و گمان درباره افزایش انباشت اتریوم پس از آن صورت گرفت که قیمت  این ارز تقریبا یک هفته بدون تغییر درمحدوده جانبی سطح ۲۲۵ دلار باقی ماند. بازار های اتریوم از آن زمان تاکنون ۶ درصد رشد داشته اند و در حال حاضر این ارز برتر بازار در حدود ۲۴۰ دلار معامله می شود.

ETH/USD 4-Hr Chart. Source: TradingView  انباشت اتریوم و انتظار افزایش قیمت با راه اندازی اتریوم ۲٫۰
نمودار ۴ ساعته قیمت اتریوم بر حسب دلار- منبع  TradingView

این ایستایی قیمت باعث شکل گیری نه شمع سبز پیاپی در نمودار هفتگی شد، فقط شمع نزولی این هفته تنها شمع قرمز از ابتدای سال جاری تاکنون را تشکیل داد. با وجود فروش یک جا و ارزان این ارز (۲۵ درصد) در هفته گذشته، قیمت اتریوم هنوز ۸۰ درصد افزایش را در سال جاری نشان می دهد.

ETH/USD 1-W Chart. Source: TradingView  انباشت اتریوم و انتظار افزایش قیمت با راه اندازی اتریوم ۲٫۰
نموداریک هفته قیمت اتریوم بر حسب دلار- منبع  TradingView

قیمت اتریوم بر حسب بیت کوین از ابتدای سال جاری تاکنون تقریبا ۴۸ درصد افزایش قیمت داشته است. اتریوم هفته قبل ۱۰ درصد اصلاح قیمت داشت و اکنون در حال تست کردن سطح مقاومت قوی در منطقه ۰٫۰۲۶ بیت کوین است.

ETH/BTC - 1-W Chart. Source: TradingView  انباشت اتریوم و انتظار افزایش قیمت با راه اندازی اتریوم ۲٫۰ 1583583410 895
نمودار یک هفته قیمت اتریوم بر حسب بیت کوین- منبع  TradingView

منبع خبر ” coinsara ”
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید