دنیای ارز دیجیتال

اصلاح نزولی قیمت بیت کوین و آلت کوین ها در نزدیکی سطوح حمایت کلیدی

پس از افزایش اخیر قیمت بیت کوین، این ارز در حرکتی نزولی به زیر سطح حمایت ۹۵۰۰ دلار و ۹۳۵۰ دلار رسید. در حال حاضر بیت کوین پایین تر از سطح ۹۲۵۰ دلار مبادله می شود و به نظر می رسد ممکن است در کوتاه مدت اصلاح نزولی بیشتری داشته باشد. با این حال احتمال دارد موج خرید در نزدیک سطح حمایت ۹۰۰۰ دلار و ۸۸۵۰ دلار غالب شود.

به همین ترتیب بیشتر آلت کوین های اصلی در حال افت قیمت در محدوده خاصی هستند. از جمله اتریوم، اییاس، بیت کوین کش، ریپل، لایت کوین، بایننس کوین، کاردانو، ترون و استلار. اتریوم هنوز تلاش می کند تا بتواند به بالاتر از سطح مقاومت ۱۹۰ و ۱۹۲ دلار برسد. از سوی دیگر ریپل بسیار به سطح مقاومت ۰٫۳ و ۰٫۳۰۴ نزدیک شده است.

قیمت بیت کوین

اخیرا بیت کوین تلاش کرد تا بتواند سطوح مقاومت ۹۳۲۰ دلار و ۹۲۵۰ دلار را حفظ کند. اما در این امر توفیقی نداشت و در حال حاضر بالاتر از سطح حمایت ۹۱۵۰ دلار مبادله می شود. سطح حمایت کلیدی اولیه در ۹۰۰۰ دلار قرار دارد که در صورت شکست این سطح حمایت، نقطه بعدی در ۸۸۵۰ دلار واقع شده است.

اگر روند صعودی غالب شود، سطح مقاومت اولیه در نزدیک ۹۳۵۰ دلار قرار دارد. سطح مقاومت اصلی، قیمت ۹۵۰۰ دلار است که عبور از آن می تواند باعث افزایش قیمت تا ۹۷۵۰ دلار شود.

قیمت اتریوم

قیمت اتریوم باز هم در تلاش خود برای عبور از سطح مقاومت ۱۹۰ و ۱۹۲ دلار شکست خورد. با این حال اتریوم توانسته است فعلا سطح حمایت ۱۸۵ دلار را حفظ کند.

در صورت ادامه روند نزولی، سطوح حمایت بعدی در ۱۸۲ دلار و  ۱۸۰ دلار قرار گرفته است. اگر روند صعودی غالب شده و اتریوم بتواند سطح مقاومت ۱۹۲ دلار را بشکند، امکان افزایش قیمت تا ۲۰۰ دلار وجود خواهد داشت.

قیمت بیت کوین کش، اییاس و ریپل

قیمت بیت کوین کش همچنان بالاتر از سطح حمایت ۲۸۰ دلار قرار دارد و سطح مقاومت ۲۹۰ دلار را نیز شکسته است. قیمت بیت کوین کش باید بتواند از سطح مقاومت ۳۰۰ دلار عبور کند. در حال حاضر سطح حمایت اولیه برای این ارز در قیمت ۲۸۵ دلار قرار گرفته است.

اییاس در حال حاضر نتوانسته سطح حمایت ۳٫۳ دلاری را حفظ کند و قیمت آن به زیر این سطح رسیده است. در صورت افزایش قیمت دوباره اییاس و عبور از سطح قیمتی ۳٫۳ دلاری، سطوح مقاومت بعدی برای اییاس در ۳٫۴۵ و ۳٫۵ دلار قرار گرفته است.

قیمت ریپل تلاش زیادی برای عبور از سطح مقاومت ۰٫۳ و ۰٫۳۰۴ دلار داشت، اما موج خرید موفق به این امر نشد. قیمت ریپل در حال حاضر بالاتر از سطح حمایت ۰٫۲۹۲ دلار قرار دارد که می تواند نشان دهنده احتمال افزایش قیمت ریپل و عبور از سطوح مقاومت اصلی باشد.

سایر آلت کوین ها

در طول ساعات گذشته بسیاری از آلت کوین ها افزایش بیش از ۵ درصدی داشتند. از جمله آنها می توان به نوح کوین(NOAH)، آی او اس اوکن(IOST)، آی اکسز آر ال سی(RLC)، آرورا(AOA)، چیلیز(CHZ) و انرژی(NRG) اشاره کرد. قیمت نوح کوین توانسته بیش از ۷۹۰ درصد صعود کند.

در مجموع، در حال حاضر قیمت بیت کوین به زیر سطح حمایت ۸۳۲۰ دلار اصلاح شده است. قیمت بیت کوین ممکن است بیشتر کاهش یابد، اما احتمالا موج خرید سطح حمایت ۹۰۰۰ دلار یا ۸۸۵۰ دلار را حفظ خواهد کرد. روند صعودی ملموس در صورت عبور قیمت از سطح مقاومت ۹۴۵۰ دلار ظاهر خواهد شد.


منبع خبر ” coinsara ”
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن