دنیای ارز دیجیتال

ارزهای برنده و بازنده ماه نوامبر

همانطور که انتظار می رفت، روند صعودی برای بخش عمده ای از بازار، کوتاه مدت بود. مقایسه بین ماه نوامبر و اکتبر بار دیگر ثابت کرد که روند قیمتی در بازار ارزهای رمزنگاری به سرعت تغییر می کند. بیت کوین نیز نتوانست در ماه نوامبر افزایش قیمتی داشته باشد. به طور کلی میزان افزایش در ارزهایی که صعود را تجربه کردند، در مقایسه با ماه اکتبر بسیار کمتر بود. میزان افزایش قیمت ارزهایی که صعود داشتند دو رقمی بود، اما تعداد ارزهایی که قیمت آنها سقوط کرده بود نیز بسیار زیاد بود. ما اکنون در آخرین ماه سال ۲۰۱۹ قرار داریم و باید منتظر روز اول سال ۲۰۲۰ باشیم تا ببینیم آیا بازار بار دیگر روند افزایشی خود را از سر خواهد گرفت یا خیر.

۱۰ ارز برتر

اغلب اوقات روند ۱۰ ارز برتر به ما می گوید که باید چه انتظاری از بازار داشته باشیم. رنگ ۱۰ ارز برتر در ماه نوامبر برخلاف ماه اکتبر، قرمز بود. هیچ ارزی به جز ارز پایدار تتر، رنگ سبز نداشت و تمام ارزها درصد افت دو رقمی داشتند. بیت کوین نزدیک ۲۱ درصد افت داشت و سایر آلت کوین ها نیز بین ۲۰ تا ۲۶ درصد کاهش داشتند. ریپل در بین آلت کوین های برتر، بیشترین افت را داشت. با این حال سایر آلت کوین ها نیز به آن نزدیک بودند. کمترین میزان افت متعلق به اییاس با ۱۸٫۸۹ درصد کاهش و استلار با ۱۳٫۹ درصد کاهش بود.

10 ارز برتر ارزهای برنده و بازنده ماه نوامبر ارزهای برنده و بازنده ماه نوامبر

۱۰ ارز برنده

با وجود افتی که اغلب ارزها داشتند، حدود ۱۲ ارز در بین ۵۰ ارز برتر بودند که توانستند افزایش قیمت ماهانه را تجربه کنند. نام ۱۰ ارز برنده در لیست زیر عنوان شده است. در رتبه نخست، ارز سیله(SEELE) قرار دارد که رشدی در حدود ۱۲۸ درصد را ثبت کرده و تنها ارزی بود که افزایش ۳ رقمی داشته است. جایگاه دوم متعلق به سنتتیکس نتورک توکن(SNX) با افزایش ۵۰٫۱۱ درصدی است. سایر ارزها بین ۲۰ تا ۴۵ درصد رشد داشتند. در انتهای جدول الگورند(ALGO) با ۱۶٫۲۳ درصد افزایش قرار گرفته است.

10 ارز برنده ارزهای برنده و بازنده ماه نوامبر ارزهای برنده و بازنده ماه نوامبر

۱۰ ارز بازنده

در لیست ۵۰ ارز بالای جدول، ۱۰ ارز بازنده افت قیمتی بسیار نزدیک به هم داشته اند. ای بی بی سی کوین(ABBC) با ۳۲٫۴۴ درصد بیشترین سقوط را داشته. اما سایر ارزها بین ۲۹ تا ۲۵ درصد افت قیمت داشته اند. یکی از ارزهایی که در این لیست قرار گرفته و کمی غیرمنتظره است، ارز ریپل بود. ریپل در رتبه آخر بازنده ها قرار گرفته، یعنی کمترین افت را داشته است.

10 ارز بازنده ارزهای برنده و بازنده ماه نوامبر ارزهای برنده و بازنده ماه نوامبر 1575481218 184

ارزهای برنده و بازنده در بین ۱۰۰ و ۲۰۰ ارز برتر

ابتدا ۱۰۰ ارز برتر را بررسی می کنیم. رتبه نخست در بین برندگان متعلق به اوروس(EVR) با افزایش قیمت حیرت انگیز ۱۰۳۴٫۴۸ درصد است. ارز سیله در جایگاه دوم قرار می گیرد و ماتیک نتورک(MATIC) با افزایش ۹۲٫۱۸ درصد در رتبه سوم است. اما ارزهای بازنده در بین ۱۰۰ ارز برتر. ارز کوکوین شیرز با ۳۷٫۶۶ درصد کاهش، بیشترین افت را داشته است.

وضعیت رده بندی در بین ۲۰۰ ارز برتر کمی تغییر می کند. اوروس همچنان در رتبه اول برندگان قرار دارد. اما در رتبه دوم استرمر(DATA) قرار گرفته است. اما در بین بازندگان، اُدم(ODEM) با افت ۴۸٫۶۹ درصدی و دنت با کاهش ۴۴٫۹۲ درصدی، به ترتیب در رتبه اول و دوم قرار گرفته اند.


منبع خبر ” coinsara ”
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید