دنیای ارز دیجیتال

احتمال رسیدن قیمت اتریوم به ۴۴۰ دلار

یک تحلیلگر به رسانه های اجتماعی گفت که قیمت اتریوم، قبل از این که سطح مقاومت وارد عمل شود، می تواند همچنان به روند صعودی خود ادامه داده و به سطح ۴۴۰ دلار برسد.

ادوارد مویا، تحلیل گر ارشد بازار در کارگزاری آنلاین فارکس (بازار تبادل ارز خارجی) اواندا کورپ، در گفتگو با بلومبرگ هشدار داد:

افزایش  قیمت اتریوم، بزرگترین آلتکوین بازار ارز، در سال ۲۰۲۰ به ناپایدار است.

GSI روند نزولی اتریوم را نشان می دهد

داده ها نشان می دهند که قیمت اتریوم از اول ژانویه دو برابر شده و از سطح ۱۳۰ دلار به ۲۸۰ دلار رسیده است.  به نظر می رسد که در این ماه سرمایه گذاران معتبر در اتریوم تراست بیش از ۳۰۰ درصد رشد کرده اند.

مویا گفت:

افزایش قیمت اتریوم و ادامه روند صعودی آن شگفت انگیز است.

وی افزود: 

در صورت ادامه حرکت صعودی، انتظار می رود که مقاومت قوی در حدود سطح ۴۴۰ دلار وارد عمل شود .

در ادامه بلومبرگ بر شاخص قدرت عمومی(GSI) اتریوم تاکید می کند. این معیار نشان می دهد که آیا یک ارز بیشتر یا کمتر از حد خریداری شده است.

هم اکنون GSI روند نزولی را نشان می دهد؛  عدد ۹۲ در این هفته بسیار بالاتر از حداقل ۷۰ است که به وضعیت ” خرید بیش از حد” اشاره می کند.

سرمایه گذاران آلت کوین سود بدست می آورند

اتریوم ، یکی ازبزرگترین آلت کوین های بازار ارز، در هفته های اخیر افزایش قیمت چشمگیری داشته است. تزوس برای سرمایه گذاران اهمیت ویژه ای داشت، چون قیمت آن از ابتدای سال تاکنون ۷۰ درصد افزایش پیدا کرده. دیگر آلت کوین ها نظیر کاردانو، نئو و ریپل هم عملکرد قوی داشتند. “روند صعودی آلت کوین ها” بسیاری از مفسران را شگفت زده کرد. با آغاز سال ۲۰۲۰ ، بیت کوین بیشترین پتانسیل را برای افزایش قیمت از خود نشان داد. این ارز برتر بازار ارز رمزنگاری تاکنون ۴۰ درصد افزایش قیمت داشته و قبل از مواجهه با سطح مقاومت در این هفته به سطح ۱۰۲۵۰ دلار رسید.


منبع خبر ” coinsara ”
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید