دنیای ارز دیجیتال

احتمال افزایش قیمت اتریوم به سطح ۲۵۰ دلار یا بیشتر

با وجود علائم آشکار ضعف ناشی از کاهش اخیر اتریوم به زیر منطقه ۲۰۰ دلار، این ارز موقعیت ایده آلی برای افزایش قیمت در روزها و هفته های آتی دارد.

تحلیلگران اکنون خاطرنشان می کنند تا زمانی که قیمت اتریوم در بالای سطح ۱۸۵ دلار نگه داشته شود، ساختار بازار آن مورد علاقه خریداران خواهد بود و ادامه دفاع از این سطح حمایت می تواند برای شروع روند صعودی بعدی این ارز کافی باشد. یکی از تحلیلگران بیان کرد که این روند صعودی می تواند منجر به افزایش قیمت تا سطح ۲۹۰ دلار شود.

به خاطر داشته باشید که در روند کلان اتریوم، میانگین متحرک های این ارز هنوز هم بیانگر روند نزولی هستند و خریداران باید به اندازه کافی قوی باشند تا بتوانند این میانگین متحرک ها را به نفع خود تغییر دهند.

نوسان قیمت اتریوم در حدود سطح ۲۰۰ دلار بعد از فروش ارزان و یکجا

در حال حاضر، اتریوم در حدود سطح ۲۰۲ دلار معامله می شود و این یک افزایش قابل توجه از پایین ترین سطح روزانه ۱۹۷ دلار در روز گذشته است. با این حال خریداران توانستند از این فشار فروش استفاده کنند و متعاقبا قیمت را به بالای ۲۰۰ دلار برگردانند.

اکنون، قیمت اتریوم بسیار پایین تر از سقف ۲۳۰ دلاری چند هفته پیش خود است. کاهش از این سقف، روند نزولی شدید این ارز در برابر جفت معاملاتی بیت کوین را به همراه داشت. ضعف این ارز در برابر بیت کوین باعث عقب ماندن از جفت معاملاتی دلار و همچنین آشکار شدن علائمی از ضعیف بودن میانگین متحرک ها شد.

اخیرا یکی از معامله گران نمودار زیر را به اشتراک گذاشت ودر توییت اخیر خود توضیح داد که به دلیل ضعیف بودن میانگین متحرک های اتریوم، مطرح کردن هرگونه استدلال کلان صعودی برای این ارز دشوار است.

نمودار روزانه قیمت اتریوم احتمال افزایش قیمت اتریوم به سطح ۲۵۰ دلار یا بیشتر                               250
نمودار روزانه قیمت اتریوم

صعودی بودن روند قیمت اتریوم با وجود ضعف های آشکار 

یکی دیگر از تحلیلگران اخیرا بیان کرد که معتقدم اتریوم موقعیت ایده عالی برای افزایش بیشتر قیمت دارد، به شرطی که قیمت آن در بالای سطح ۱۸۵ دلار نگه داشته شود. او اظهار داشت که دفاع مداوم از این سطح منجر به افزایش قیمت به سطح ۲۵۰ دلار یا حتی ۲۹۰ دلار خواهد شد:

اتریوم: به روند صعودی آن اعتقاد دارم. اتریوم روند صعودی خود را به سمت سطح های ماه فوریه یا مارس آغاز خواهد کرد، اگر قیمت در بالای سطح ۱۸۵ دلار(و حتی ۱۶۸ تا ۱۷۳ دلار) باقی بماند. هدف ها در این روند صعودی سطح ۲۵۰ دلار یا ۲۸۵ تا ۲۹۰ دلار خواهند بود.

نمودار قیمت اتریوم احتمال افزایش قیمت اتریوم به سطح ۲۵۰ دلار یا بیشتر
نمودار قیمت اتریوم

این تحلیلگر در ادامه افزود تا زمانی که میانگین متحرک های ۱۰۰ و ۲۰۰ روزه در نمودار روزانه سطح حمایت باقی بمانند، می توان انتظار ادامه روند صعودی قیمت اتریوم را داشت.


منبع خبر ” coinsara ”
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید