دنیای ارز دیجیتال

آیا قیمت بیت کوین تا آخر سال ۵ رقمی خواهد شد؟

قیمت بیت کوین دوباره در بازه محدودی در حال نوسان است. ما اکنون در سه ماهه آخر سال و در میانه آن قرار داریم. آیا بیت کوین سال ۲۰۱۹ را با افزایش به پایان خواهد رساند. بیایید بررسی کنیم.

آیا قیمت بیت کوین بار دیگر ۵ رقمی خواهد شد؟

تحلیلگر معروف ارزهای رمزنگاری، جاش راجر، آخرین مشاهدات خود را در مورد بازار بیت کوین به اشتراک گذاشته است. وی خاطرنشان می کند، مدت زیادی است که قیمت بیت کوین در محدوده باریکی نوسان می کند و مبادلات حاشیه ای آن افزایش  یافته است. اما به نظر می رسد این روند در حال تغییر است. بخصوص پس از حرکت افزایشی ۱۰۰ دلاری اخیر بیت کوین که قیمت این ارز را به بالاتر از ۹۳۰۰ دلار رساند. به گفته وی افراد حاضر در بازار منتظر خروج بازار از این روند و مشاهده حرکت افزایشی هستند.

جاش راجر معتقد است، بیت کوین نیاز به ترمیم روند و عبور از سطح مقاومت روانی خود دارد. به طور کلی در حال حاضر ۸۰ درصد بازار تحت تاثیر عوامل روانی است. نوسانات و حرکت بازار، به ویژه در بازار نوپای بیت کوین و ارزهای رمزنگاری، تا حد زیادی تحت تاثیر احساسات افراد فعال در مبادلات است. اکثریت افراد حاضر در بازار، طبق نظرسنجی انجام شده توسط جاش راجر، می خواهند که قیمت بیت کوین سطح مقاومت ۹۶۰۰ دلار را بشکند.

کریپتو راند از مفسران مشهور بیت کوین، پیش بینی خود را برای حرکت صعودی بیت کوین در سه ماهه آخر سال ۲۰۱۹، چند روز پیش ارائه داد. وی با استفاده از الگوی گوه نزولی در مورد قیمت بیت کوین، انتظار ایجاد یک روند معکوس را پیش بینی می کند. به اعتقاد وی، بیت کوین مجددا به قیمت ۱۴۰۰۰ دلاری که در ابتدای سال ثبت کرده بود، باز خواهد گشت. سناریویی تقریبا امکان پذیر.

آیا قیمت بیت کوین تا آخر سال ۵ رقمی خواهد شد؟ آیا قیمت بیت کوین تا آخر سال ۵ رقمی خواهد شد؟                          5

به اوج رسیدن دوباره ارزش واقعی بازار بیت کوین

ارزش واقعی بازار با آنچه که به عنوان ارزش بازار استاندارد محاسبه می شود، متفاوت است. تعداد ارز منتقل شده در هر انتقال در ارزش تراکنش هر انتقال ضرب می شود. نتیجه مقداری را می دهد که برخی مفسران معتقدند ارزش بازار حقیقی بیت کوین را در بازار ارزهای رمزنگاری نشان می دهد.

رایتم، که بازار را در هر لحظه بررسی می کند، روز گذشته اعلام کرد که ارزش واقعی بازار بیت کوین به بالاترین مقدار خود رسیده و در سطح ۱۰۲٫۹ میلیارد دلار قرار گرفته است. این بدان معنا است که مقدار بیت کوین خریداری شده هیچگاه به این ارزش نبوده است. این تقریبا یک تصویر صعودی برای بازار، با نزدیک شدن به پایان سال است.

زیرساخت های شبکه بیت کوین نیز اکنون قوی تر از هر زمان دیگری است. آنتونی پمپلیانو، یکی از بنیانگذاران و شرکای تجاری مورگان کریگ دیجیتال، در توییت خود به این نکته اشاره کرده است:

۱۹۵ روز مانده تا نصف شدن پاداش استخراج.

کمتر از ۳ میلیون بیت کوین دیگر باقی مانده است.

نرخ هش به بالاترین مقدار خود رسیده.

ما شاهد ورود رایانه های قدرتمند به شبکه هستیم که با این روند هر روز قدرتمندتر می شوند.


منبع خبر ” coinsara ”
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید