دنیای ارز دیجیتال

آخرین باری که این اتفاق رخ داد، افزایش قیمت پارابولیکی بود

دیروز تعداد آدرس های فعال بیت کوین به بالاترین سطح رسید که با برخی از بزرگ ترین روندهای صعودی در تاریخ این ارز مرتبط است.با دنبال کردن تاریخ، می توان دریافت که این معیار نشان دهنده قرار داشتن در یک حرکت صعودی پارابولیک است.

در تاریخ ۷ مه سال جاری، تعداد آدرس های فعال بیت کوین برای اولین بار از ژوئن سال ۲۰۱۹ ( زمان رسیدن قیمت به سطح ۱۳۰۰۰ دلار) از یک میلیون فراتر رفت. پیش از آن، طی روند صعودی تاریخی در اواخر سال ۲۰۱۷ تعداد زیادی آدرس فعال در شبکه وجود داشته است.

آخرین باری که این اتفاق رخ داد، افزایش قیمت پارابولیکی بود
تعداد آدرس های فعال بیت کوین

افزایش علاقه به بیت کوین

همبستگی مثبت بین تعداد آدرس های فعال بیت کوین و قیمت آن در یک سطح طبیعی معقول به نظر می رسد. افزایش تعدا کیف پول های فعال نشان دهنده پذیرش و فعالیت بیشتر در شبکه است. این افزایش با زیاد شدن علاقه به هاوینگ بیت کوین همزمان شده ، چون جستجوهای گوگل برای این اصطلاح  چشمگیر بوده اند. این معیار در همان روز انتشار اخبار مشاهده شد و حتی پُل تودور جونز، مدیر مشهور صندوق پوششی، نیز از بیت کوین به عنوان پوششی در برابر تورم فیات استقبال کرد.

نکته قابل ذکر این است که این داده ها نسبت به مقدار بیت کوین هایی که توسط هر آدرس جداگانه کنترل می شوند، شک برانگیز هستند. این که آیا یک کیف پول دارای ۱ ساتوشی است یا ۱۰۰۰ بیت کوین، نمودار گلس نود با داده ها یکسان رفتار می کند.

برخی معتقدند که بیت کوین برای خارج شدن از رکود دو ونیم ساله خود نیاز به ورودی نقدینگی جدید از طرف نهادهای سرمایه گذاری دارد.


منبع خبر ” coinsara ”
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید